فهم ملت ایران موجب به هدف نرسیدن تحریم‌های دشمن شد


آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با تبریک ۲۲ بهمن و میلاد امام جواد(ع) افزود: به لطف خدا و باهمت جوانان و ملت ایران در زمینه‌های علمی و صنعتی و پزشکی و سایر زمینه‌ها رشد خوبی داشته و داریم.
وی بیان کرد: به کوری چشم دشمنان مردم ما در این ۴۳ سال پس از انقلاب همه سختی‌ها را تحمل کرده‌اند و به اعتراف وزارت امور خارجه آمریکا، این کشور شکست خِفَت‌باری از تحریم‌ها علیه ایران متحمل شده است.
امام‌جمعه اصفهان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت و ادامه داد: کمتر زمانی این روز با ماه پربرکت رجب مقارن می‌شود و این را باید به فال نیک گرفت.
وی با اشاره به میلاد امام جواد (ع) و به امامت رسیدن ایشان در سن ۷ سالگی تصریح کرد: علم و عظمت امام به سن و سال نیست بلکه امری خدادادی است.
آیت‌الله طباطبایی نژاد اظهار داشت: هرچه رشد علمی و عقلی یک انسان بیشتر باشد تمایلش به دین بیشتر خواهد بود.
وی یادآور شد: هرچه به علم خود بیفزاییم در مسیر رسیدن به حکومت حضرت مهدی (عج) قدم برداشته‌ایم.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان خاطرنشان کرد: هدف انقلاب اسلامی ایران این است که مردم همه جهان به‌طرف اسلام ناب محمدی حرکت کنند.
آیت‌الله طباطبایی نژاد همچنین با اشاره به دیدار اخیر خود با جمعی از جوانان بیان کرد: مطالبه گری باید در مسیر صحیح و با رعایت انصاف و اصول اخلاقی باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد سالک پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان به ایراد سخنرانی پرداخت.
دادگستری کل استان، سازمان ثبت‌اسناد و املاک، کانون سردفتران و دفتریاران، اداره کل ثبت‌احوال، شورای اسلامی شهر اصفهان، شهرداری اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان تامین اجتماعی، امور مالیاتی، بیمه سلامت، شرکت آبفا، سازمان بهزیستی و شرکت مخابرات در حاشیه برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته میز خدمت مستقر کردند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان

به گزارش ایرنا، یاسین موسی‌خانی، بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی دچار حادثه شد …