حماسه به یاد ماندنی مردم میامی در راهپیمایی ۲۲بهمن


به گزارش ایرنا، در روز جمعه خودروهای راهپیمایان در میدان عاشورای میامی مزین به پرچم ایران اسلامی و پوسترهای تمثال امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.
مردم قطب کشاورزی استان سمنان  به دلیل شیوع ویروس کرونا با خودروهایشان راهپیمایی کردند تا عزت و عظمت ایران اسلامی را به جهانیان گوشزد کنند.
مردم میامی با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اوج وفاداری و ارادت خود را به نظام جمهوری اسلامی ثابت کردند.
مرتضی امین پور خادم مسجد جامع میامی در این راهپیمایی در گفت وگو با ایرنا، ابراز داشت: پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم ولایتمدار میامی همچنان بر آرمان ها و ارزش های انقلاب پابرجا هستند.
وی ادامه داد: با وجود تمام مشکلات معیشتی پای نظام و کشورمان ایستاده ایم. 
محمد صایمی از دانشجویان شهر میامی نیز با اشاره به اینکه راه امام و شهدا ادامه دارد، اظهارداشت: اقشار مختلف مردم با پایداری به نظام مقدس اسلامی کاری کردند تا کشورمان الگویی برای کشورهای دیگر جهان شود.
راهپیمایان در مسیر راهپیمایی با حضور گلزار شهدا و عطرافشانی در انتهای این آیین در نمازجمعه شرکت کردند.
در حاشیه این راهپیمایی پرچم های آمریکا و اسرائیل توسط مردم با شعارهای «مرگ بر آمریکا»و «مرگ بر اسرائیل» به آتش کشیده شد.
این بار نیز مردم ولایتمدار میامی با حضور گسترده خود در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نشان دادند که برای همیشه پای نظام و انقلاب ایستادند و دفاع از نظام و انقلاب خط قرمز آنها است.
شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

Genius! How To determine If You should Actually Do Buy Meds

Inbox only stands for “messages not processed”, everything else should be archived. Get the world’s …