جنوب فارس صحنه یکپارچه وفاداری به آرمان های انقلاب

امسال هم اگر کرونا باعث شد تا سیل خروشان ملت و راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را بر روال سال ها شکوه و حماسه و غیرت مردم شاهد نباشیم اما مردم این بار با همان صلابت، جدیت  اما با تدبیری دیگر و با رژه خودرویی و موتوری وفاداریشان را به این انقلاب و آرمان های بلندش به نمایش گذاشتند.

رژه با صلابت خودرویی و موتوری مردم مومن و انقلابی لارستان و جوانان پرشور این کهن دیار با شور و هیجان و شادی و غرور صحنه ای زیبا از مردانگی و غیرت این امت وفادار ، غیرتمند و بصیر را به نمایش گذاشتند.

موکب‌های صوتی و نواهای انقلابی که از گوشه و کنار شهر های قدیم و جدید لار گوش را نوازش می کرد و ذهن ها و یادها را همچنان به سال های شور و هیجان و حماسه باشکوه ۲۲ بهمن ۵۷ رهمنون کرده بود از جلوه های خاص مراسم امروز یوم الله ۲۲ بهمن در لارستان بود.

جمعی از ورزشکاران و دوچرخه سوران این خطه جنوبی فارس هم با رعایت پروتکل های بهداشتی مسیر چهار خیابان ساحلی شهر قدیم لار را به سمت چهار راه گردان، خیابان ساحلی تا میدان مدرس و شهر جدید و میان اصلی شهر رکاب زدند.

همچنین میادین و خیابان ها و بیلبوردهای شهری نیز که رنگ و بویی از حماسه و شور انقلابی به همت شهرداری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، سپاه و دیگر نهادهای اداری ، اجرایی و خدماتی و مردمی به خود گرفته جلوه زیبایی به یوم الله ۲۲ بهمن امسال در لارستان بخشیده بود.

به گزارش خبرنگاران ایرنا مردم انقلابی و خونگرم در شهرستان های اوز، خنج و گراش نیز همراه با مسئولان و قشرهای مختلف مردمی با رژه خودرویی و موتوری صحنه ای زیبا و متفاوت از حماسه و عشق و وفادارای خود به آرمان های نظام و انقلاب را در یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ خلق کردند.

مردان و زنان غیوری که آمده بودند با پشت پا زدن به همه هیاهوها ،غوغاسالاری ها و تبلیغات منفی دشمن برای القای ناامیدی و یاس در میان مردم ، نشان دهند که تطمیع ها و تحریم ها نمی تواند در اراده مصمم و وفاداری و استقامت ملت به نظام و انقلاب خللی ایجاد کند.

تفاوتی نمی کرد شیعه باشی و یا سنی هر کسی با هر مذهب و دین و آیینی به صحنه یکپارچه و شور و شکوه در این روز خجسته  آمدند؛  متحد، منسجم  و یکپارچه جلوه هایی زیبا و شورآفرین از غیرت و صلابت ایران اسلامی را این بار در آغاز چهل و چهارمین بهار انقلاب نمایش دادند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

معجزه تکیه بر جمهور مردم و اسلام/خوزستان، مظهر ترکیب اراده مردم و ایمان دینی/بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید – تابناک

  تابناک _ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در …