مولوی فاروقی: مردم همچنان پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند


مولوی “غلام حیدر فاروقی” روز جمعه در حاشیه راهپیمایی خودرویی مردم بیرجند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود شیوع کرونا و به شکل خانوادگی و خودرویی، خاری بر چشم دشمنان کشور، نظام و انقلاب است.

وی بیان کرد: ۲۲ بهمن همیشه نشان‌دهنده عزت، اقتدار و نماد وحدت و همبستگی ملت است و مردم ایران به‌خصوص مردم خراسان جنوبی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اتحاد و انسجام خود را در حمایت از نظام جمهوری اسلامی به نمایش می‌گذارند.

امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیش از هر زمانی دشمنان را مایوس می‌کند و به گفته مقام معظم رهبری حضور گسترده مردم در این راهپیمایی، آبروی نظام است.

وی ادامه داد: تبلیغات و القائاتی که مطرح می‌شد مردم از انقلاب خود حمایت نمی‌کنند و ناامید شدند امروز با حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر نقش بر آب شد.

مولوی فاروقی با تاکید بر اینکه همه ما باید قدر انقلاب را بدانیم و پشتیبان آن باشیم گفت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای زیادی در عرصه‌های مختلف از جمله پزشکی، زیرساختی، علمی، هسته‌ای، نظامی و رفاهی برای مردم داشته است و شرایط اکنون با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی قابل قیاس نیست.

هزاران نفر از اقشار مردم مناطق مختلف خراسان جنوبی امروز جمعه همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سوار بر خودروها در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور به به هم رساندند و این راهپیمایی در شهر بیرجند ساعت ۱۰ از میدان قدس به سمت مسجد جامع المهدی (عج) محل اقامه نماز جمعه آغاز شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمامی شهرهای خراسان جنوبی به‌صورت خودرویی و موتوری در حال برگزاری است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

صعود رم در شب غیبت آزمون و پنالتی خراب کردن جهانبخش

تهران- ایرنا- آاس رم با پیروزی در ضربات پنالتی برابر رم راهی مرحله بعد لیگ …