محدودیت ترافیکی در راهپیمایی 22 بهمن تبریز وجود ندارد


سرهنگ یونس منفرد روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به مسیر طولانی راهپیمایی امروز 22 بهمن در تبریز که از میدان ائل گلی شروع و تا پل کابلی و سپس از مسیر چای کنار تا میدان ساعت و مصلای اعظم امام خمینی ادامه خواهد داشت، محدودیتی برای ورود و خروج خودروها و موتورسیکلت ها در این مسیرها اعمال نخواهد شد.

وی اظهار داشت: البته تمهیدات و محدودیت های ترافیکی مراسم رژه خودرویی و موتوری در شهر تبریز تنها اختصاص به خودروهای سنگین دارد که از ورود آنها به مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جلوگیری خواهد شد تا راهپیمایی خودروئی و موتوری به نحو شایسته ای صورت پذیرد.

منفرد با اشاره به اینکه مراسم راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 9 و 30 دقیقه امروز / جمعه / از میدان بزرگ ائل گلی شروع می شود، از عموم مردم ولائی و با بصیرت کلانشهر تبریز درخوسات کرد تا با حضور خود در این راهپیمایی صحنه های بی بدیلی در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کنند.

به گزارش ایرنا، ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی نیز در اطلاعیه ای با اعلام اینکه راهپیمایی 22 بهمن در همه مناطق استان به صورت خودرویی و موتوری برگزار خواهد شد، اعلام کرد: پیشتر قرار بود در شهرهایی که در وضعیت قرمز کرونایی قرار ندارند راهپیمایی امروز به صورت حضوری برگزار شود اما با توجه به سرعت شیوع سویه جدید اومیکرون مقرر گردید در همه شهرها و بخش ها، این برنامه به صورت خودرویی و موتوری برگزار شود.

در این اطلاعیه آمده است: ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی می‌خروشند و فریاد رسای تکبیر خود را ساعت 21 امشب از مأذنه‌ها و گل دسته‌های مساجد، پشت بام و تراس و پنجره‌های منازل و اماکن، تکایا و حسینیه‌ها و در خیابان‌ها و کوچه‌های شهرها و روستاهای سراسر کشور به گوش جهانیان می‌رساند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

۸تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا+ برنامه یکچهارم – تابناک

مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 امشب (پنجشنبه) با دو دیدار به …