سمنانی‌ها در هفتمین روز جشنواره فیلم فجر «شهرک» و «بی رویا» را نظاره کردند

به گزارش ایرنا، فیلم شهرک به کارگردانی علی حضرتی در سانس های ۱۷ و ۲۱:۳۰ و بی رویا به کارگردانی آرین وزیردفتری در سانس ۱۹:۳۰ برای مخاطبان در سینما یادمان اکران شد.

فیلم سینمایی شهرک به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی، از فیلم‌هایی است که در قالب ۱۶ فیلم چهلمین جشنواره فیلم فجر، در سمنان به روی پرده رفت.

این فیلم به داستان جوانی علاقمند به بازیگری می‌پردازد که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی خود، یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله‌شده را بپذیرد.

ساعد سهیلی، ساقی حاجی‌پور، مهتاب ثروتی و شاهرخ فروتنیان در این فیلم هنرنمایی می‌کنند.

فیلم بی رویا

بی رویا، نام فیلمی در ژانر معمایی و با فضایی رازآلود، به نویسندگی و کارگردانی آرین وزیردفتری است. تهیه‌کنندگی این به ‌صورت مشترک بر عهده سعید سعدی و هومن سیدی بوده است.

این فیلم سینمایی قصه‌ای درباره هویت را روایت می‌کند. در داستان آن، رویا و بابک زوجی جوان هستند که قصد مهاجرت از ایران دارند. دو هفته پیش از مهاجرت، رویا با دختری بی‌نام و نشان مواجه می‌شود. حضور دختر در زندگی آنها به اتفاقاتی عجیب منجر می‌شود و به تدریج هویت رویا، دچار دگرگونی می‌شود.

طناز طباطبایی، صابر ابر  و شادی‌ کرم‌ رودی بازیگران بی‌رویا هستند.

در جشنواره فیلم فجر تاکنون ۱۴ فیلم در سینما یادمان سمنان اکران شده است و به گفته دست اندرکاران استقبال مردم و علاقه مندان به هنر سینما از این فیلم ها بسیار خوب بوده است.

چهلمین جشنواره فیلم فجر جمعه شب با اکران دو فیلم “دسته دختران” و “ضد” به کار خود پایان می دهد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

محمد فاضلی: برخی فقط انتظار شکست پزشکیان را می‌کشند – تابناک

 به گزارش تابناک، «منتقدان امیدوار واقع‌بین کسانی هستند که به نظاره عملکرد کمیته‌ها نشسته‌اند، امیدوارند …