ندای الله اکبر در استان سمنان طنین انداز شد

مردم شهید پرور استان سمنان که با تقدیم سه هزار شهید و حضور فعال در تظاهرات های ضد شاهنشاهی، نقش بزرگی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی داشته اند طبق روال سال های گذشته ساعت ۲۱ بر هر کوی و برزن و بر بام های ساختمان های خود با فریاد زدن «الله اکبر» سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

به شکرانه این روز بزرگ، ندای الله اکبر مردم دقایقی پیش از ساعت ۲۱ شروع شده است و مردم، یکدل و یکصدا به یاد بزرگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران فریاد کردند تا نسل جدید به یاد داشته باشند که در سال‌های انقلاب ۵۷ بر این ملت چه گذشته است.

همزمان با بانگ الله اکبر در بسیاری از میادین شهری، مراسم نور افشانی نیز به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر در حال برگزاری است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان ساعت و مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ را در ۵۰ نقطه این استان به صورت خودرویی اعلام کرد.

با توجه به شیوع کرونا و به منظور رعایت سلامت شهروندان، برنامه راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن در استان سمنان در ۵۰ نقطه استان برنامه‌ریزی شده است و ضرورت دارد مردم نهایت همکاری را با برگزارکنندگان داشته باشند تا نظم و ترتیب در این آیین هر چه بهتر رعایت شود.

منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

نامزد نمایندگی مجلس: سمنان، مهدیشهر و سرخه از وضعیت مهاجرفرست علمی خارج شود + فیلم

سمنان – ایرنا – نامزد نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه گفت: …