دعوت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سمنان از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن


به‌ گزارش ایرنا، در متن این پیام مشترک آمده است: انقلابی چهل و سه ساله شد که بدخواهان و دشمنانش هر سال برای نابودی اش نقشه ها کشیدند. انقلاب ما انقلابی الهی با آرمانی برگرفته از نهضت سرخ حسینی و امتداد دولت عدل مهدوی است. 

در ادامه پیام آمده است: شکر و سپاس خالقی را سزد که در قهقرای تاریکی و ظلمت، با درخشش خورشید امام خمینی (ره)، کشور از زیر سلطه استبداد و استعمار طاغوت رهایی یافت و شمیم دلنواز آزادی و آزادگی مشام جان ایرانیان را نوازش داد.

بهمن در حافظه تاریخی ملت ایران، گواه روشنی است از اثبات وعده ی الهی و تحقق شعار ” ما می توانیم ” و امسال نیز به شکرانه ۴۳ سال تنفس در هوای معطر انقلاب و به پاس مجاهدتهای بی شمار نسلی غیرتمند و مجاهد، زبان به تسبیح حق می گشاییم و سالروز شکفته شدن گل انقلاب را به جشن خواهیم نشست.

در این پیام مشترک، ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان شد: ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ در حالی از راه رسید که ۲۴ ماه تلاش همه جانبه کادر بهداشت و درمان و سایر تلاشگران در عرصه ی مقابله با ویروس منحوس کرونا ، جلوه های بی بدیل از اوج همکاری ، همدلی و نوع دوستی را در میان اقشار مختلف جامعه اسلامی به تصویر کشید و راه و رسمی نو و متفاوت در اعلام حضور و ترسیم شکوه همدلی ملت ایران با آرمان های امام راحل و شهدای والامقام بنا نهاد.

اینجانبان با تبریک این روزهای فرخنده و با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام ایران اسلامی و با آرزوی طول عمر با برکت برای رهبر معظم انقلاب و عزت، افتخار و توفیق بیش از پیش برای دولت مردمی آیت الله رئیسی ، از آحاد مختلف مردم استان مومن و خداجوی سمنان دعوت می کنیم تا ضمن سر دادن ندای وحدت بخش ” الله اکبر ” در ساعت ۲۱ شامگاه ۲۱ بهمن و نیز با حضور در همایش همدلی و افتخار ملت ایران در راهپمایی خودرویی و مردمی ۲۲ بهمن که متناسب با وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرها ، در سراسر این دیار مهربان برگزار می شود ، حضور یافته و بار دیگر وحدت و اقتدار ملی و میهنی خود را به نمایش گذارند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

سفیر ایران: برای لغو روادید، منتظر پاسخ روسیه هستیم

مسکو- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه در پاسخ به پرسشی درباره امکان تحقق …