پیام مشترک نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار قزوین به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن


به گزارش ایرنا، پیام مشترک آیت الله عبدالکریم عابدینی و محمدمهدی اعلایی که روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قزوین قرار گرفته به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ «ابراهیم، 5»

یوم الله ۲۲ بهمن یادآور عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است و بزرگداشت آن صیانت از خون‌ پاک هزاران شهید و تکریم تلاش‌ ارزنده مجاهدانی است که در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، از خویشتن گذشتند.
علو درجات امام خمینی(ره) که حکیمانه پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم کردند از پروردگار متعال درخواست می‌کنیم و به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی که همواره با درایت، بصیرت و حکمت ملت بزرگ ایران اسلامی را در رسیدن به قله‌های بلند عزت و اقتدار هدایت فرموده‌اند و نیز به مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.
تلاش بی وقفه دشمن برای تزلزل نظام جمهوری اسلامی، استقلال و عزت کشور را هدف قرار داده است ولی همواره حضور در صحنه مردم عزیز نقشه بدخواهان را باطل کرده و انقلاب اسلامی محور مقاومت اسلامی و یاری گر مستضعفان جهان شده است.
از مردم شریف استان قزوین و کلیه مسئولان برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر که در شکوه گرامیداشت این ایام سهیم بوده اند، تشکر می کنیم. ان شاء الله امسال نیز همه با هم با وحدت و همدلی در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و شکرگزاری نعمت معنویت و ایمان برخاسته از این انقلاب، مطابق با پروتکل‌ها، دِین خود را نسبت به بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ادا خواهیم کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

هشدار رهبر انصارالله به نظام حاکم در عربستان – تابناک

  به گزارش تابناک به نقل از المیادین، «عبدالملک الحوثی» رهبر انصارالله یمن در سخنان …