بهره برداری از ۶۰۹ طرح در استان قزوین به مناسبت دهه فجر


به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز پنجشبه در سفر یکروزه به شهرستان البرز افزود: دهه مبارک فجر امسال ۶۰۹ طرح مختلف زیربنایی، اقتصادی، خدماتی و فرهنگی و اجتماعی افتتاح و راه اندازی شده که برای اجرای آنها ۲ هزار و ۵۹۴ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و بخش خصوصی هزینه شده است.

حبیبی با بیان اینکه ۴۷۸ طرح یاد شده در حوزه زیربنایی و عمرانی، ۹۱ طرح اقتصادی و سایر طرح ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی بوده است، اظهار کرد: با راه اندازی این طرح ها برای چهار هزار و ۱۹۲ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

به گزارش ایرنا ، یک واحد تولید، پرورش و تخم گذار در روستای ولامدر از توابع بخش محمدیه شهرستان البرز با ظرفیت ۲۲ میلیون قطعه جوجه و تولید سالانه ۷۰ تن گوشت با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی مورد بهره برداری قرار گرفت. 

با بهره برداری از این واحد تولیدی، سه فرصت شغلی مستقیم و ۱۱ فرصت شغلی غیرمستقیم در سطح منطقه فراهم شده است.

در روز جاری همچنین با حضور مسوولان استانی و به مناسبت دهه مبارک فجر ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی ناحیه شهری مهرگان در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع و با ۵۰۰ متر زیربنا و با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین کلنگ ساخت مرکز جامع سلامت مهرگان با ۵۰۰ متر مربع زیربنا از سوی خیران و همچنین مجموعه ورزشی تفریحی هفت الماس با ۹ هزار و ۷۰۰ متر زیربنا ویژه رشته های فوتسال، بسکتبال،والیبال و ورزش های رزمی با ۶۰ میلیارد ریال اعتبار به زمین زده شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ناتو: اوکراین به ناتو خواهد پیوست – تابناک

 به گزارش تابناک، ینس استولتنبرگ دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز و در دومین سالگرد …