امام جمعه تبریز: مدیران آذربایجان شرقی از بازگشت اعتبارات به تهران جلوگیری کنند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز پنجشنبه با حضور در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اظهار کرد: در برخی از دستگاه‌ها مدیران با نحوه هزینه‌کرد بودجه آشنایی کامل ندارند و همین موضوع موجب می‌شود بخشی از بودجه استان به تهران بازگردد که جلوی این اتفاق باید گرفته شود.

امام جمعه تبریز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را موتور محرکه ادارات و دستگاه‌های استان دانست و افزود: هدایت و راهبری برنامه‌ها، نظارت و بررسی عملکردهای سالانه مسوولیت‌های مهمی هستند که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به عهده دارد.

وی متذکر شد: متاسفانه بخشی از بودجه تخصیص یافته که حق استان است به تهران بازگردد؛ این امر ضعف مدیریتی را نشان می‌دهد.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: اگر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به مسائل بودجه‌ای اشراف کامل داشته باشد، اقدامات موثری در این ارتباط انجام می‌دهد و جلوی بازگشت بودجه به تهران را می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی همچنین خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نقشی حساس و خطیر در استان داشته و مدیران و کارشناسان این سازمان مشاوران امین مسوولان ارشد استان به شمار می‌روند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی در این دیدار، حضور نماینده ولی فقیه در سازمان را موجب ایجاد انگیزه مضاعف در کارکنان در جهت انجام وظایف و تکالیف محوله و خدمت رسانی شایسته به مردم دانست.

محمد فرشکاران اظهار کرد: تمام توان خود را به کار می بندیم تا در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت سیزدهم در استان حرکت کنیم.

وی افزود: همه مسوولان اجرائی، نمایندگان، نهادها و تشکل های مردمی و بخش خصوصی استان با علاقه و تعامل متقابل پای کار هستند تا استان را به جایگاه شایسته و بایسته خود برسانند که در این عرصه ارشادات و راهنمایی های نماینده ولی فقیه در استان بسیار راهگشا و تاثیرگذار است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

خواب زمستانی دوازه‌ تیم لیگ‌برتری در تابستان؛ شروع طوفانی استقلال، تراکتور و سپاهان

به گزارش ایرنا، بر اساس جدول زمانبندی سازمان لیگ، پنجره تابستانی فوتبال ایران از روز …