دهه فجر زمان جهاد تبیین برای واقعیتهای انقلاب است


حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد روز پنجشنبه در نشست بصیرتی عماریون با عنوان “جهاد تبیین” در آستان مقدس خواجه اباصلت مشهد افزود: دهه فجر یک مناسبت تشریفاتی نیست که ابلاغ یک دستگاه اجرایی باشد و فعالیتهای صوری پیرامون آن انجام گیرد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین را اولویت انقلاب اسلامی در زمانه کنونی می دانند، زمانی که جبهه باطل تلاش می کند حقایق و واقعیتها را پوشیده نگه دارد و وارونه جلوه دهد، انقلابیون باید وارد میدان شده و جهاد تبیین را در اولویت قرار دهند.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: طی ۴۳ سال پیروزی انقلاب، دشمن همه فتنه ها، توطئه ها، تحریم ها و فشارهای خود را علیه این نظام به کار بسته تا مردم از دین و انقلاب فاصله بگیرند اما هیچ توفیقی به دست نیاورده است که این امر از برکت جهاد تبیین است.

وی افزود: جمهوری به معنای مشارکت مردم در صحنه است که با عنایت اهل بیت (ع) و برکت خون شهدا در تمام انتخابات پس از پیروزی انقلاب مردم مشارکت چشمگیر داشته‌اند و این واقعیتی است که باید در دهه فجر تبیین شود.

حجت الاسلام گنابادی نژاد ادامه داد: هم اکنون ۳۰۰ شبکه ماهواره ای وجود دارد که از این تعداد ۱۱۶ شبکه ایران را پوشش می دهند، ۲۶۰ کانال فارسی زبان هستند که علیه ایران تبلیغ می‌کنند ، ۸۸ میلیون گوشی موبایل دست مردم ایران است و ایرانی‌ها روزانه بین پنج تا ۹ ساعت از اینترنت استفاده می کنند که بیشترین استفاده آنان از اینترنت مربوط به پیام رسانهای خارجی است ؛ اما همچنان ارزشهای اسلامی حفظ می شود.

وی گفت: برای پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ آن سختی های بسیار پشت سر گذاشتیم و آحاد مردم به پاس صبوری و مقاومتی که در این سالها داشته اند، قابل ستایش هستند اما دنیای مبارزه دنیای سختی است، اشکال و ضعف هم فراوان داریم اما دستاوردهای ما پرافتخار و بزرگ است که همه آن مدیون مردم می‌باشد.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در این استان به صورت راهپیمایی خودرویی است و امیدواریم همگان برای دفاع از حقوق خود و انقلاب در این راهپیمایی شرکت کنند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ایرج ملکی کیست؟ از کار در روابط عمومی تا کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی – تابناک

به گزارش تابناک ایرج ملکی سابق بر این چندین فیلم کوتاه محتوایی و طنز ساخته …