مسوولان باید دردهای مردم را درک کنند


به گزارش ایرنا، فاطمه مقصودی روز پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های مخابراتی که با حضور استاندار لرستان در سالن جلسات شرکت مخابرات بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به دلیل معنویت ماندگار خواهد بود، دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان مبانی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امروز باید به دنبال مقام معظم رهبری حرکت کنیم، باید بدون حاشیه به مردم خدمت کنیم و با رعایت تقوا و اخلاق اسلامی در خدمت مردم باشیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم را نباید تقسیم کنیم باید بدون مرزسازی به مردم خدمت کنیم.

مقصودی اضافه کرد: امروز مقام معظم رهبری یک معجزه الهی است که باید به رهنمودهای ایشان گوش فرا دهیم و به آنها عمل کنیم.

به گزارش ایرنا، ۳۴۳ طرح مخابراتی و ۱۰۳ پروژه تلفن همراه شرکت مخابرات لرستان در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرهاد زیویار استاندار لرستان به بهره برداری رسید.

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان برای بهره برداری از ۳۴۳ طرح مخابراتی اعتباری بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

نبی اله شمسی فر بیان کرد: همچنین ۱۰۳ پروژه مخابراتی تلفن همراه لرستان با اعتباری بیش از۲ هزار و ۷۰ میلیارد ریال در شهرهای خرم آباد، بروجرد، نورآباد، کوهدشت، دورود، پلدختر، الشتر، ازنا و الیگودرز بهره برداری شد.

فرهاد زیویار استاندار لرستان به همراه بهرام ستاری معاون سیاسی و امنیتی استانداری روز پنجشنبه در سفر به شهرستان بروجرد پس از دیدار با امام جمعه بروجرد و ادای احترام به مقام شهدای شهرستان در آیین افتتاح و بهره برداری از چند طرح تولیدی و خدماتی شهرستان شرکت می کند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ناتو: اوکراین به ناتو خواهد پیوست – تابناک

 به گزارش تابناک، ینس استولتنبرگ دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز و در دومین سالگرد …