بهره برداری از ۲۳ طرح عمرانی در شهرستان خور و بیابانک آغاز شد


این طرح ها شامل کلنگ زنی طرح آبرسانی به روستاهای عرب آباد و نهرود، ستاد انتظامی شهرستان، نماز خانه و ۲ کلاس درس در مدرسه شهید وهب علیخانی و بهره برداری همزمان از ۱۸ طرح عمرانی،خدماتی و اشتغالزایی بهزیستی، توسعه و تقویت شبکه توزیع برق در روستاهای ابراهیم آباد و جعفرآباد و افتتاح پانسیون پزشکان شهر فرخی از مهمترین طرحها است که برای آغاز و اجرای آن بیش از  ۲۰میلیارد تومان اعتبار هزینه و اختصاص یافته است.
نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس همچنین از پروژه های در حال ساخت مدرسه شهید سید ابوالحسن عبادی در شهر خور، مدرسه خیرساز دکتر مهدیقلی عمرانی در شهر جندق، پل و کمربندی روستای چاهملک، مخزن ذخیره آب و سیل بند مسکن مهر شهر جندق بازدید کرد.
وی علاوه بر افتتاحیه ها و بازدیدها، با تعدادی از مردم شهرهای، خور، جندق و فرخی و روستاهای ابراهیم آباد و جعفرآباد و چاهملک دیدار کرد.
در ادامه عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در دیدار با خانواده شهید محمد باقر آزادی از شهدای دفاع مقدس شهر جندق گفت: شهدا و خانواده‌ های آنان به وظایف خود در قبال انقلاب و زنده نگه‌ داشتن ارزش‌های والای اسلامی عمل کردند، اکنون وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهدا و تکریم خانواده آنهاست.
الهام آزاد افزود: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی بدیل درمنطقه برخوردار است.
وی گفت: بنابراین تمامی مردم و مسوولان موظف هستند که قدردان خون پاک شهدا باشند.
نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک افزود: خدمت به خانواده های شهدا وظیفه و افتخاری برای همه است و همه مردم و مسوولان باید همواره با همکاری یکدیگر در انجام وظیفه و رفع نیازهای فعالان عرصه ایمان و شهادت بکوشند.
شهید والامقام محمد باقر آزادی سال ۶۳ در سن ۲۱ سالگی در کردستان به شهادت رسید.
شهرستان خور و بیابانک ۱۱۹ شهید والامقام، ۱۸۱ جانباز، ۹ آزاده سرافراز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

روش تبدیل گردو پوست سنگی به پوست کاغذی – تابناک

تعداد بازدید : 0 کندن پوست گردوی سنگی دشوار است اما می‌توان گردوی پوست سنگی …