تحقیر لاتزیو توسط میلان؛ دربی دلامدونیا در نیمه نهایی کوپا ایتالیا


به گزارش ایرنا، دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا با دیدار ۲ تیم اث میلان و لاتزیو آغاز شد که در نهایت منجر به برتری پرگل و چهار بر صفر روسونری شد.

شاگردان استفانو پیولی در این مسابقه نمایش بی نقصی داشتند و توانستند بعد از برد در دربی دلامدونینا با غلبه بر نماینده پایتخت به نیمه نهایی جام حذفی صعود کنند و یک بار دیگر و این دفعه در جام حذفی حریف همشهری خود یعنی اینتر میلان شوند.

تیم میزبان در همان نیمه اول نسخه لاتزیو را پیچید. رافائل لیائو در دقیقه ۲۴ روی پاس در عمق آلسیو رومانیولی با پپه رینا تک به تک شد و دروازه این گلر کهنه کار را باز کرد. در دقیقه ۴۱ مهاجم پرتغالی و جوان میلان در نقش پاس گل دهنده ظاهر شد تا اولیویه ژیرو گل دوم را به ثمر برساند. چهار دقیقه بعد مهاجم فرانسوی روسونری مانند بازی با اینتر خود را ۲ گله کرد تا شاگردان پیولی با برد سه بر صفر به رختکن بروند.

در نیمه دوم تیم مائوریتسیو ساری توان و روحیه لازم برای رسیدن به دروازه میلان را نداشتند. در این میان فرانک کسیه توانست در دقیقه ۷۹ از شلوغی محوطه جریمه استفاده کند و گل چهارم را به ثمر برساند تا شب شیرین میلانی ها شیرین تر شود.

پنجشنبه شب ۲ بازی دیگر مرحله یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد. آتالانتا در برگامو میزبان فیورنتینا خواهد بود و یوونتوس از ساسولو پذیرایی می کند. برنده این ۲ دیدار در دور بعدی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در اولین بازی این مرحله اینترمیلان با ۲ گل از سد رم گذشت.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

عزاداری روز عاشورا در مسکو و مناطق مسلمان‌نشین روسیه

مناطق مختلف روسیه ، از جمله پایتخت این کشور از جمله در مسجد خاتم‌النبیاء (ص)، …