حضور هیأت حماس در مراسم جشن پیروزی انقلاب در دوحه


به گزارش ایرنا از تارنمای حماس، هیأتی از جنبش حماس به ریاست «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی این جنبش، عصر روز چهارشنبه در مراسم جشنی که به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه پایتخت قطر برگزار شد، شرکت کرد.

هیأت حماس، متشکل از خالد مشعل، رییس جنبش در خارج فلسطین، موسی ابومرزوق، عزت الرشق و حسام بدران از اعضای دفتر سیاسی این جنبش در این آیین حضور داشتند.

هیأت حماس مورد استقبال حمیدرضا دهقانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر قرار گرفت و این هیأت ضمن تبریک صمیمانه به جمهوری اسلامی به این مناسبت، برای جمهوری اسلامی ایران پیشرفت و شکوفایی روزافزون آرزو کرد.

پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران است و این پیروزی نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست‌های خالی و عزمی راسخ، کاخ‌های پر زرق  و برق و سرسپردگی رژیم طاغوت در برابر بیگانگان را برنتابید و با مشت‌های پرصلابت تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ، ایستادگی کرد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

معجزه تکیه بر جمهور مردم و اسلام/خوزستان، مظهر ترکیب اراده مردم و ایمان دینی/بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید – تابناک

  تابناک _ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در …