۲۰۰ واحد مسکن محرومان در استان مرکزی تحویل شده است


سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» عصر چهارشنبه در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی شهرستان شازند افزود: بسیج یک نهاد مردمی و خدمت رسان است که با روحیه ولایتمداری، جهاد، ایثار و ازخودگذشتگی در مقاطع مختلف پای کار بوده و با نقش آفرینی‌های موثر توانسته کارآمدی خود را به اثبات برساند.

وی بیان کرد: بسیج در آزمون‌های مختلف سربلند و موفق بیرون آمده و بسیج سازندگی به عنوان یکی از قشرهای خدمت رسان و مردمی در طول این سال‌ها در محرومیت زدایی و مبارزه با فقر توانسته اقدامات موثری انجام‌دهد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد: ایجاد انسجام ‌و هم‌افزایی بین نهادها و دستگاه‌های خدمت رسان در راستای رفع محرومیت و مبارزه با فقر یکی از اهداف بسیج سازندگی در استان مرکزی است که در این راستا ستادی در استانداری مرکزی تشکیل شده و امید است با پای کار آوردن همه ظرفیت‌ها شاهد اقدامات موثری باشیم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار کریمی اظهار داشت: یکی از مهمترین مولفه‌های قدرت در کشور گروه‌های جهادی و جهادگران بسیجی هستند و این قشر با نقش آفرینی موثر خود و به کارگیری روحیه دینی و انقلابی اقدامات مختلفی در راستای رفع محرومیت و خدمت صادقانه به مردم انجام می‌دهند.

سردار کریمی تصریح کرد: سنت حسنه خدمت رسانی به مردم روز به روز باید تقویت شود و بسیج در این راستا تمام‌قد پای کار است و مسیر شتابنده خدمت به مردم توسط سپاه و بسیج‌ روز به روز با قوت ادامه دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

انتخابات ریاست جمهوری، مسابقات ترای‌اتلون قهرمانی کشور را لغو می‌کند؟

محمدکاظم حججی ظهر پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق تقویم فدراسیون ترای …