مدیران چهارمحال و بختیاری برای رفع مشکلات تلاش کنند


محسن حسین‌میرزایی روز چهارشنبه در آیین بهره‌برداری، افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌های دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان کیار تاکید کرد: نقش‌آفرینی مردم از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف و هشت سال دفاع مقدس و دوران مختلف قابل‌توجه و مشهود است.

حسین‌میرزایی یادآور شد: مسوولان دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی از توان بالا و نقش مهم مردم در تمامی امور بهره‌گیری و نسبت به تکریم قشرهای مختلف مردم اقدام کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری تکریم مردم و ارباب‌رجوع را از مهمترین وظایف مدیران استانی و شهرستانی دانست و اظهار داشت: مسوولان از درون اتاق‌ها و میزهای مدیریتی خارج شوند و برای خدمات‌رسانی بین مردم حضور یابند.

وی ائمه جمعه و جماعت را سفیران ولایت دانست و گفت: در این راستا تمامی مسوولان موظفند تا رابطه مستمر و نزدیک با ائمه جمعه و جماعت را داشته باشند.

حسین‌میرزایی تقویت روحیه یک‌صدایی، مشارکت، همدلی، اتحاد و تعامل و همچنین پرهیز از شخصی‌نگری، سیاسی‌کاری و جناح‌بازی بین مسوولان، مردم و گروه‌های مختلف به‌منظور دفاع از منافع عمومی را ضروری دانست و گفت: در این صورت می‌توان به رشد و بالندگی استان و کشور در بخش‌های مختلف دست یافت.

به گزارش ایرنا، به‌مناسبت دهه فجر امسال ۱۹۱ طرح با ۹۶۰ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان اعتبار از محل بودجه‌های دولتی ملی، استانی و داخلی، آورده بخش خصوصی، تسهیلات بانکی و منابع دیگر و اشتغال‌زایی برای ۶۶۲ نفر در زمینه‌های گردشگری، آموزشی، صنعتی، دامپروری، زیرساخت، مسکونی، کشاورزی، فضای اداری، ورزشی، بهداشتی و درمانی، خدماتی و تجهیزات در چهارمحال و بختیاری بهره‌برداری شد.

شلمزار مرکز شهرستان کیار در ۳۵ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

صعود رم در شب غیبت آزمون و پنالتی خراب کردن جهانبخش

تهران- ایرنا- آاس رم با پیروزی در ضربات پنالتی برابر رم راهی مرحله بعد لیگ …