بدمینتون بین المللی جام فجر/ نفرات راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی آقایان شناخته شدند

به گزارش خبرنگارایرنا دراین مرحله از مسابقات که چهارشنبه شب در سالن شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزارشد، ورزشکاران شرکت کننده دربخش انفرادی و ۲ نفره با هم پیکارکردند.

در بخش انفرادی گئورگی لبدوف از روسیه ۲ بر یک فاروغ ساجی امان از هندوستان را شکست داد، میرابا لوانگ میسنام از هندوستان ۲ بر صفر ماکسیم موریلز از بلژیک را مغلوب کرد، آبشیک یلیگار از هندوستان  ۲ بر یک از سد ولادیمیر مالکوف روسی گذشت و نیما رستم  پور از ایران هم ۲ بر صفر مغلوب گالشان کومار از هندوستان شد.

همچنین برناردو از پرتغال ۲ بر صفر سابرامینیان از هندوستان را شکست داد ، رسکی دویکا از جمهوری آذربایجان با همین نتیجه کارپوف روسی را مغلوب کرد، دانیلو بوسنیوک از اوکراین  ۲ برصفر هارشیت آگروال از هندوستان را از پیش رو برداشت، میلان دراتوا از اسلواکی  ۲ بر یک صالح سنگتراش از ایران را بُرد، کومار هندوستانی ۲بر یک هموطنش پیلگار را شکست داد، میسنام از هندوستان ۲ بر یک لبدوف روسی را مغلوب کرد، دراتوا از اسلواکی ۲ بر صفر از بونسیوک اوکراینی شکست خورد و دویکاهیو از آذربایجان هم با همین نتیجه مغلوب  آتیلانو پرتغالی شد.

نتایج ۲ نفره (دوبل)  

امیر محمد و عمار محمد از مالزی ۲  بر یک  حسن متقی ومحمد پایروند از ایران شکست دادند، علیرضا کرمی و نیما رستم پور از ایران  با همین نتیجه امیر قاسمی و آرمین زکی زاده  پور را از پیش رو برداشتند،امیررضا بیانی و محمد امین مقدم ۲ بر صفر مغلوب گووینداراسو و ون کادشواران از هندوستان شدند، فرزین خانجانی و صالح سنگ تراش از ایران ۲ بر صفر کامبیز بدرود شهدی و آرمین برزنده را شکست دادند.

مسابقات ۲ نفره جام فجر 

همچنین محمد علی فقیه خراسانی و  سعید بابیانی از ایران ۲ بر صفر مغلوب یاکولوف و شاماندیاک از اوکراین شدند، امیرجباری و مهران شهبازی از ایران با همین نتیجه علی حیاتی و مهدی رضایی را از پیش رو برداشتند، لبدوف و پچنکین از روسیه ۲ بر صفر ماکسیم موریلز از بلژیک و  دراتوا از اسلواکی را بُردند، فوزان مجید و رانیالدی از اندونزی هم  ۲  بر صفر ریسکی دیویکاهیو و اویمورا مادونی از جمهوری آذربایجان را شکست دادند.

 در این پیکارها ۷۴ بازیکن در رده آقایان و  ۴۰ ورزشکار در رده بانوان  از ۱۶ کشور شرکت دارند.

رقابت های بانوان صبح ها و مسابقات آقایان هم بعد از ظهرها برگزار می شود.

این رقابت ها به دلیل وضعیت قرمز شیراز از نظر شیوع کرونا بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

تیم های ارمنستان، استرالیا، جمهوری آذربایجان، بلژیک، بلغارستان، کانادا، هند، قزاقستان، مالزی، پرتغال، اسلواکی، اوکراین، روسیه، اندونزی، عراق و ایران در سی امین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر حضور دارند.

مسابقات بدمینتون جام  فجر، ۲۲ بهمن ماه با تعیین نفرات برتر در شیراز پایان می یابد.

 بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون بین‌المللی جام فجر، بهمن ماه  ۹۸ با شرکت ۱۴ تیم داخلی و خارجی و در ۲ بخش بانوان و مردان به میزبانی سالن شهید آیت‌الله دستغیب شیراز برگزار شد.

۲۵ هزار دلار جایزه برای ورزشکاران برتر این دوره مسابقات در نظر گرفته شده است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

نبی: قلعه‌نویی دخالتی در پرونده بیرانوند نداشته است

به گزارش عصر شنبه ایرنا، مهدی محمدنبی نایب رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه سومین جلسه …