استاندار: میزان بهره برداری از منابع آب زیر زمینی البرز کاهش می یابد


 مجتبی عبداللهی روز چهارشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های شهرستان چهارباغ که همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت، افزود: برای مدیریت تامین و مصرف آب مورد نیاز البرز همچنین تکمیل رینگ آبرسانی استان را نیز در برنامه داریم.

وی در  ادامه داد: پیگیریهای بسیار خوبی در راستای ارتقا سرانه ها به ویژه آموزشی و درمانی البرز شکل گرفته و امید است نتایج رضایت بخشی برای مردم داشته باشد.
عبداللهی گفت: کاهش ترافیک استان البرز و تکمیل و آغاز پروژه های مهم عمرانی نیز در دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه امسال به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر قریب به ۳۰۰ پروژه در البرز بهره برداری می رسد، افزود: در شهرستان چهارباغ نیز ۲۹ پروژه در بخش دولتی و خصوصی با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

عبداللهی بیان داشت: در این شهرستان یک مرکز جامع خدمات سلامت، یک مدرسه خیرساز و یک طرح کشت محصولات گلخانه ای مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی یک مرکز جامع خدمات سلامت و مدرسه خیرساز دیگر آغاز شد که امید است با تکمیل آنها بخشی از نیازهای مردم در این منطقه جبران شود.
استاندار البرز گفت: امید است با اتحاد و انسجامی که در استان شکل گرفته بتوانیم گام های بزرگی در جهت ایجاد رفاه و آرامش و کسب رضایتمندی مردم در البرز برداریم.
همچنین استاندار البرز در سفر یک روزه به شهرستان چهار باغ  در منزل شهید زراعتکار در روستای لشکرآباد این شهرستان حضور یافته و با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.
استان البرز دارای ۲ سد طالقان و امیر کبیر است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

عزاداری روز عاشورا در مسکو و مناطق مسلمان‌نشین روسیه

مناطق مختلف روسیه ، از جمله پایتخت این کشور از جمله در مسجد خاتم‌النبیاء (ص)، …