همه ما سرباز تیم ملی هستیم


 به گزارش خبرنگار ایرنا، مریم جهان نجاتی سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان روز چهارشنبه در نشست خبری پس از دیدار این تیم مقابل ذوب‌آهن، در خصوص بازگشت ملی‌پوشان این تیم از جام ملت‌های آسیا گفت: اگرچه تیم ما متکی به چند بازیکن ملی‌پوش نیست اما با بازگشت ملی‌پوشان به ترکیب تیم، شرایط برای ما بهتر شد.

وی در ادامه در خصوص اردوی آینده تیم ملی و احتمال ایجاد وقفه دوباره در رقابت‌های لیگ برتر تصریح کرد:امیدوارم برنامه‌های تیم ملی به‌گونه‌ای باشد که به تیم‌های لیگ آسیبی وارد نشود.

وی در خصوص دیدار امروز  مقابل تیم ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن به‌جز شهرداری بم، تنها تیم بدون شکست در جدول بود و بر این اساس پیش‌بینی‌ وقوع یک بازی سخت را داشتیم و بازی‌ خوبی از سوی هر دو تیم شاهد بودیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه چرا تیم سیرجان در نیمه دوم باوجود برتری عددی، افزایش حملات را بر کار دفاعی ترجیح داد، توضیح داد: تیم ذوب‌آهن چندین بار به دروازه ما حمله کرد و به دنبال دفاع نبود و با توجه به کادر فنی خوبی که ذوب‌آهن دارد، از بازیکنان خواستیم که در نیمه دوم نیز همانند نیمه اول هجومی بازی کنند.

جهان نجاتی بابیان اینکه از دو هفته قبل برای این دیدار تمرین و آنالیز کرده بودیم، اضافه کرد: در دیدار با سارگل بوشهر برنامه‌های تاکتیکی موردنظر برای بازی با ذوب‌آهن را پیاده‌سازی و تمرین کردیم خوشبختانه با تحلیل فنی دقیق به سه امتیاز بازی رسیدیم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

معجزه تکیه بر جمهور مردم و اسلام/خوزستان، مظهر ترکیب اراده مردم و ایمان دینی/بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید – تابناک

  تابناک _ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در …