راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در خوزستان به صورت پیاده روی برگزار می‌شود


حجت الاسلام علیرضا قربانی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با هماهنگی وزارت کشور ، شورای هماهنگی و ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا ، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در همه شهرهای استان بجز آبادان  که در وضعیت زرد ، نارنجی و آبی کرونا قرار دارند راهپیمایی به صورت پیاده روی انجام می‌شود.
پیش از این شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان اعلام کرده بود راهپیمایی ۲۲ بهمن بنا به ملاحظات و مخاطرات ناشی از کرونا در همه ۶۲ شهر و بخش استان خوزستان به صورت موتوری و خودرویی برگزار خواهد شد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در ادامه افزود:راهپیمایی ۲۲ بهمن در کلانشهر اهواز از ساعت۹.۳۰ صبح جمعه از میدان مولوی تا مصلای مهدیه امام خمینی(ره) این شهر برگزار می‌شود.سخنران مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز هنوز مشخص نشده است.
حجت الاسلام قربانی از مردم انقلابی اهواز خواست با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به خصوص ماسک در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.
دستگاه های اجرایی و اداری عضو ستاد دهه فجر استان با همیاری نیروهای مردمی و بسیج هم اکنون در حال تدارک راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز و انجام تبلیغات محیطی  در مسیر راهپیمایی هستند.
سال گذشته هم راهپیمایی ۲۲ بهمن به علت همه گیری کرونا در همه شهرهای استان به صورت موتوری ، خودرویی و خانوادگی برگزار شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

معجزه تکیه بر جمهور مردم و اسلام/خوزستان، مظهر ترکیب اراده مردم و ایمان دینی/بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید – تابناک

  تابناک _ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در …