هفتاد و هفتمین جایگاه سوخت گلستان در گنبدکاووس افتتاح شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که عصر چهارشنبه برگزار شد، مدیر شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گلستان در سخنانی با تبریک دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت که با افتتاح این جایگاه سوخت، شمار جایگاه‌های بنزین استان به عدد ۷۷ رسید.

عیسی افتخاری افزود: گلستان ۵۹ جایگاه سوخت گاز طبیعی نیز دارد که همه آنها فعال بوده و به مردم این استان و رانندگان و مسافران عبوری به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می‌کنند.

وی اضافه کرد: جایگاه سوخت شماره یک گنبدکاووس واقع در میدان ۱۷ شهریور این شهر که امروز افتتاح شد، ۶۸ سال قدمت دارد و از ۱۶ ماه پیش کار بازسازی آن در دستور کار شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گلستان با سرمایه‌گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی شرکت پالایش نفت تبریز قرار گرفت.

افتخاری ادامه داد: این جایگاه سوخت بنزین ۱۶ نازل دارد که با ۱۰ نفر نیروی انسانی از این پس به‌صورت شبانه روزی به مردم گنبدکاووس خدمات ارائه می‌کند ضمن اینکه احداث چند جایگاه سوخت بنزین و گاز طبیعی دیگر در این شهرستان در دستور کار قرار دارد.

به گفته “بهروز شاد”، نماینده شرکت پالایش نفت تبریز، جایگاه سوخت شماره یک شهر گنبدکاووس که بازسازی آن توسط این شرکت ظرف ۱۶ ماه انجام شد علاوه بر ۱۶ نازل سوخت‌گیری، ساختمان اداری با زیربنای ۳۰۰ مترمربع، مخزن ۴۸ هزار لیتری و مجهیز به سیستم “کاهش بخار بنزین (کهاب)” به منظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست دارد.

هم اکنون شهرستان ۳۷۵ هزار نفری گنبدکاووس با پنج هزار و ۷۲ کیلومتر مربع وسعت، ۱۳ جایگاه سوخت بنزین و پنج جایگاه گاز طبیعی دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

خودکشی پس از شلیک به همسر سابق – تابناک

مهم‌ترین اخبار حوادث و توصیه پلیسی امروز (پنجشنبه سوم اسفند ماه سال ۱۴۰۲) را می‌توانید …