فرماندار: شهرستان ملایر باید به دوران اوج و شکوه ورزشی خود بازگردد


به گزارش ایرنا؛ «حسین فارسی» روز چهارشنبه در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، اظهار داشت: شهرستان ملایر با توجه به قابلیت ها و توانمندی های موجود همواره صاحب عنوان و جایگاه در عرصه ورزش استان و کشور بوده که باید برنامه ریزی مشخص و هدفمند بستر مناسب برای تداوم این روند شکوفایی فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه از تمامی امکانات برای توسعه و تقویت زیرساخت های ورزشی شهرستان ملایر استفاده می کنیم، افزود: جوانان سرمایه‌های اصلی و قابل اتکا این شهرستان است که حفظ این داشته ها و استفاده بهینه از آن برای رشد و توسعه منطقه از وظایف اصلی مدیران است.

فارسی با تاکید بر حمایت مجموعه مدیریت شهری(شهرداری و شورای شهر) از ورزش و فعالیت های ورزشی، گفت: تکریم قهرمانان، تجلیل پیشکسوتان و حمایت از جوانان مستعد و توانمند علاقه مند به ورزش باید به عنوان یک اولویت و در راستای پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی همواره مورد توجه مدیران باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این دیدار گفت: ملایر یکی از شهرستان‌های توانمند استان در عرصه ورزش است که ظرفیت‌ها و استعدادهای قابل توجهی در این حوزه دارد.

«حمید سیفی» با اشاره به قابلیت های قابل توجه ورزشکاران استان همدان، افزود: توسعه همه‌جانبه ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی مستلزم همراهی و همکاری مجموعه دستگاه های اجرایی و همچنین تامین و توسعه زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز است.

وی با اشاره به ضرورت حمایت از قهرمانان ورزشی و استفاده از تجربه پیشکسوتان و نخبگان این حوزه، گفت: ملایر یکی از شهرستان‌های توانمند استان همدان در حوزه ورزش است که قهرمانان برجسته و صاحب سبکی را در رشته های مختلف ورزشی کشور پرورش داده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی در شهرستان ملایر، اظهار داشت: یکی از اقدامات موثر برای پیشگیری از بروز و کاهش آسیب های اجتماعی، توجه به مقوله ورزش و زمینه سازی برای جذب جوانان و نوجوانان علاقمند و نخبه برای حضور در رقابت ها و فعالیت های ورزشی است.

به گزارش ایرنا؛ شهرستان ملایر بیش از ۹ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

هدف “اسرائیل” از انتشار اخبار دروغین ترور فرماندهان مقاومت در غزه چیست؟

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، «عبدالباری عطوان» تحلیلگر جهان عرب در گزارش خود در …