بهره برداری از  چند پروژه‌ در فسا به مناسبت دهه فجر  


محمدکاظم وکیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: مرکز جامع سلامت الزهرا(س)، سالن آموزش مجازی دانشگاه، تکمیل محوطه سازی یادمان شهدای گمنام و رونمایی از وب سایت جدید دانشگاه از پروژه هایی است که در این ایام فرخنده  به بهره برداری رسیدند.

وی چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ تلاش برای تکمیل  و تجهیز پروژه های نیمه تمام حوزه سلامت ، پیگیری تجهیز بیمارستان امام حسین(ع)، تکمیل و تجهیز ساختمان های معاونت  بهداشت و سلامتکده طب ایرانی  و ادامه عملیات عمرانی و جذب اعتبار دانشکده پرستاری دانشگاه از مهمترین اولویت ها و برنامه های پیش رو است.

ناصر انصاری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا هم گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی،  یک واحد بره پرواری ۳۰۰ راسی در منطقه قادرآباد از توابع بخش ششده و قره بلاغ  شهرستان فسا به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: این واحد پرواری در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع احداث و به بهره برداری رسیده است که پیش بینی می شود سالانه ۳۵ تن گوشت قرمز در آن تولید و به بازار عرضه شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه برای ساخت واحد مذکور ۴۲ میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته که ۱۵میلیارد ریال آن از طریق تسهیلات بانکی تامین و هزینه شده است، اظهار کرد: با افتتاح و بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال ۴ نفر فراهم شد.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

معجزه تکیه بر جمهور مردم و اسلام/خوزستان، مظهر ترکیب اراده مردم و ایمان دینی/بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید – تابناک

  تابناک _ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در …