حسینی: از داوری ضربه خوردیم/ چرا دروازه‌بان استقلال اخراج نشد


به گزارش ایرنا،«مجتبی حسینی» سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پس از پایان بازی پیکان و استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: امروز ما مستحقق شکست نبودیم و فوتبال روز خوبش را به ما نشان نداد،

وی افزود: ما به دنبال یک نمایش قوی بودیم و آن را به اجرا گذاشتیم، علیرغم اینکه بازی را بدون دلیل به عقب انداختند بهانه‌گیری نکردیم.

سرمربی پیکان خاطر نشان کرد: فرصت‌ها و موقعیت‌های خوبی را در این مسابقه برای گلزنی خلق کردیم اما با بدشانسی از دست رفت، این فرصت‌ها می‌توانست برنده مسابقه را تغییر دهد.

حسینی تصریح کرد:من درباره داوری حرف نمی‌زنم اما می‌خواهم امروز حرف بزنم، دروازه‌بان استقلال امروز در بازی فرصا عالی و صد در صد پیکان را گرفت اما داور به راحتی از کنار آن گذشت؟ چرا؟

وی تاکید کرد: اگر بازیکن یک کارت پیکان دو بار جلوی حملات استقلال را می‌گرفت داور چه برخوردی را با او انجام میداد؟ بازیکن شماره ۹ استقلال که یک کارت زرد داشت، دو بار خطای عمد کرد و جلوی حمله را گرفت اما داور راحتی چشمانش را بست.

سرمربی پیکان در پایان گفت: سنگربان استقلال در دقیقه ۵۷ باید از زمین اخراج می‌شد اما این اتفاق رخ نداد، حق تیم جوانی که با کمترین حاشیه و قرارداد زحمت می کشد را ضایع می کنند و از داور ضربه خوردیم.

تیم فوتبال استقلال در دیدار معوقه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور موفق شد به سختی و با درخشش دروازه‌بان جوان و تیر دروازه خود از سد پیکان عبور کند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

عکس / دیدار دست‌اندرکاران دومین کنگره ۲۴ هزار شهید استان خوزستان

عکس / دیدار دست‌اندرکاران دومین کنگره ۲۴ هزار شهید استان خوزستان منبع