معاون استاندار: کرمانشاه از دیرباز مهد انسان‌های نیکوکار بوده است


به کزارش ایرنا، «منوچهر فخری» روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری متمرکز از ۲ هزار و ۹۵۰ پروژه آموزشی با ۱۳ هزار و ۴۵۰ کلاس درس در سراسر کشور که همزمان با دهه مبارک فجر و به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رییس جمهور و همچنین مدیران استانی برگزار شد؛ افزود: جای خوشحالی بسیار دارد که در دهه فجر و ایام جشن پیروزی انقلاب شاهد بهره‌برداری و یا آغاز عملیات اجرایی پروژهای مهم عمرانی، اقتصادی و آموزشی در سطح کشور و استان کرمانشاه هستیم.

وی اظهار داشت: امروز هم در این نشست و همزمان با کشور، شاهد بهره‌برداری از ۲۴ مدرسه با ۱۳۵ کلاس درس با اعتباری حدود ۷۷ میلیارد تومان در استان کرمانشاه بودیم که ۲۰ مدرسه آن با مشارکت خیرین مدرسه ساز بوده است.  

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: این اتفاق خجسته نتیجه مشارکت گسترده خیرین عزیر مدرسه ساز است که جای تقدیر و تشکر دارد.  

وی یادآور شد: پول و ثروت زمانی برای افراد، نام نیک به ارمغان می‌آورد که در راه‌های خیر مانند مدرسه‌سازی استفاده شود.

فخری ادامه داد: استان کرمانشاه در طول تاریخ شاهد حضور انسان‌های بسیار نیک اندیش و خیری بوده که در حوزه‌های مختلف منشاء خدمات ماندگاری بوده اند و اکنون یاد و خاطره‌شان در بین مردم هنوز زنده است و این حضور انسان‌های نیک در جامعه کرمانشاهی همچنان ادامه دارد.  

وی افزود: افراد نیکوکار علاوه بر ساخت مدارس در شهر کرمانشاه، حتی در دورافتاده ترین روستاهای استان هم اقدام به این کار ارزشمند کرده‌اند که جای تقدیر بسیار دارد.

معاون استاندار کرمانشاه ادامه داد: عزیزانی که امروز سازنده این مدارس هستند، در گذشته پشت همین میزها درس خوانده‌اند و این مسیر پرافتخار همچنان ادامه دارد و این بسیار لذت بخش تر است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت، نزدیک به ۳۳۵ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار معلم دارد که در بیش از چهار هزار مدرسه تحصیل و تدریس می‌کنند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

شکار دوباره همای سعادت، این بار در میان برف – تابناک

تعداد بازدید : 0 هُما، مرغ استخوان‌خوار یا کرکس ریش‌دار | Gypaetus barbatus موجودی است …