استقرار ناظرین مدیریت بحران در مترو تهران


به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از سازمان مدیریت بحران شهر تهران، علی نصیری در جلسه ستاد مدیریت بحران شهر تهران اظهار کرد: ناظرین رعایت پروتکل ها را با روی گشوده از شهروندان درخواست و افرادی را که پروتکل‌ها را رعایت نکنند، با احترام از مترو خارج می‌کنند.

نصیری ادامه داد: همچنین از هفته آینده با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران تبلیغات موثری در خصوص کرونا در تهران صورت می‌گیرد، ضمن اینکه تاکید می‌کنم که سوله‌های مدیریت بحران همیشه آماده است.

وی با اشاره به وضعیت شیوع امیکرن در کشور و شهر تهران، میزان ابتلا و بستری ناشی از این بیماری بر تمرکز روی این موضوع تاکید کرد و یادآور شد: پیگیری مصوبات ستاد به منظور اجرای کامل آنها از اهمیت برخوردار است و باید چالش‌های موجود را به سرعت برطرف کرد.

رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران همچنین با اشاره به اهمیت تشکیل تیم‎های نظارتی برای کنترل مراکز پرتجمع مانند سالن‎های سینما، جشنواره فیلم فجر و همچنین واگن‎های مترو بر ضرورت آگاه‌سازی شهروندان تهرانی نسبت به خطرات امیکرون تأکید کرد.

به گفته وی، پیگیری تزریق دز سوم واکسن به اقشار آسیب‌پذیر از طریق اعزام تیمهای عملیاتی، بهره گیری از سامانه امید و سایر روشهای ممکن شناسایی و تدقیق آمار رانندگان تاکسی برای تزریق دُز سوم، اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مترو و دیگر بخش‌های حمل و نقل عمومی و اعمال رویه یکسان در حوزه اطلاع‌رسانی و ایجاد یکپارچگی اجرایی بخشی از مصوبات جلسه ستاد مدیریت بحران کرونا شهر تهران بود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

برای این «رأی» رنج دوران برده‌ایم

برای این «رأی» رنج دوران برده‌ایم – مشرق نیوز قیمت‌های پیشنهادی امروز قیمت‌های پیشنهادی امروز …