انقلاب نوید بخش تمدن نوین اسلامی در عصر جاهلیت مدرن شد


به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، این تشکل سیاسی به استناد به این فرمایش حضرت امام (ره) که، “کسی گمان نکند که اشخاصی یا گروه هایی پیروزی را برای ما تحصیل کردند، خیر این خدای متعال بود که وقتی که دید مردم در راه او قیام کرده اند با آنها همراهی کرد”، در بیانیه ای نوشت: ۲۲ بهمن ماه بار دیگر یادآور نعمت های لایحتسب الهی به پاداش پایداری و پایمردی امتی وفادار، فداکار و گوش به فرمان رهبری الهی و هوشیار است.

در این بیانیه آمده است: پیروزی شکوهمندی که شکاف راهبردی در هندسه قدرت جهانی انداخت و ایران را به یک “قدرت مستقل برتر” منطقه‌ای و بازیگر توانمند در عرصه معادلات بین‌المللی تبدیل و در ادامه با نفوذ منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای گفتمان خود، نویدبخش تمدن نوین اسلامی در عصر جاهلیت مدرن گردیده است.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: آری ۲۲ بهمن یوم الله است، و این روز خدا، هر سال با درخششی بی نظیر طلوع می‌کند و با نور خود روحی تازه و نشاطی زاید الوصف به همگان می‌بخشد، امیدهای جدیدی را زنده می‌کند و حقیقت سنت‌های الهی را به رخ جهانیان می کشد. و این گونه است که امسال نیز شاهد الطاف بی پایان الهی در یاری رساندن به امت خداجوی ایران در همه عرصه ها هستیم. افق های پیش رو نوید دهنده و امیدآفرین هستند و امت الهی ایران را به سوی شرایط نوین و موفقیت های تازه می خوانند.

در این بیانیه تصریح شده است: ملت بزرگ ایران اکنون شاهد در آغوش گرفتن موفقیت‌های چشم نواز در میدان های جهانی و عرصه های نبرد توسط رزمندگان اسلام در همه اقلیم های اسلامی هست. تحولات بین المللی نیز، گرچه سخت و گاه تلخ، ولی شفابخش و نوید دهنده بهبودی و بهروزی است. امروز و در این شرایط سخت اقتصادی که مستلزم کوشش و توجه دو صد چندان کارگزاران در هر سه قوه است، مردم مسلمان بویژه ملت ایران، ندای بیدار کننده ی حق را به جان می شنوند که هان به خود آیید و به خدای متعال و وعده های او تکیه کنید و بدانید که اگر او را یاری کنید او حتما شما را در همه عرصه ها یاری خواهد کرد.

در ادامه این بیانیه تاکید شد: جبهه پایداری انقلاب اسلامی در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از عموم ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا با حضور در راهپیمایی بزرگ سالروز پیروزی ۲۲ بهمن‌ماه یاد و خاطر شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی و مشت محکمی بر دهان دشمنان یاوه گو کوبیده و موجب ارتقای امنیت، استقلال و آرامش ایران اسلامی گردند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ناتو: اوکراین به ناتو خواهد پیوست – تابناک

 به گزارش تابناک، ینس استولتنبرگ دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز و در دومین سالگرد …