خانه هلال انجمن بیماران ام اس زنجان افتتاح شد


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان روز سه شنبه در آیین افتتاح این خانه هلال گفت: با قوت به اهداف تعیین شده از شکل گیری انقلاب رسیده ایم.
سید قاسم موسوی یادآوری کرد: فعالیت انجمن خیریه بیماران ام اس در جهت حل مشکلات این بیماران بسیار  ارزشمند است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه در این مجموعه در کنار انجمن هستیم، گفت: هیچ مضایقه ای در خصوص کمکهای دارویی و درمانی به بیماران ام اس نداریم و ارتباط خود را نسبت به گذشته تقویت خواهیم کرد. 
موسوی ادامه داد: در تلاش هستیم تا داروهای تخصصی نیز در داروخانه هلال احمر استان زنجان برای بیماران ام اس ارائه شود.
وی اظهارداشت: داروهایی که گران قیمت است با سوق بیماران به این داروخانه می توانیم تا ۹۰ درصد هزینه را برای بیمار رایگان کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه هر سازمان ‌و انجمنی پتانسیل ها و نقاط ضعفی دارد، گفت: می توانیم با هم‌افزایی خدمات بهتری را برای بیماران ام اس  ارائه  دهیم.
موسوی با بیان اینکه خانه هلال بهانه ای برای ارتباط بیشتر با انجمن ام اس است، ادامه داد:  همه خدمات امداد و نجات  در سطح کشور ارائه  می شود پایه ثابت آن هلال احمر است.
وی تاکید کرد: با توان و ظرفیت خیرین در هلال  احمر خدمات را به هموطنان ارائه  می دهیم.
وی اضافه کرد: هرچه میزان‌تعامل و همکاری بیشتر باشد می توانبم خدمات مطلوب تری به لحاظ کمی و کیفی ارائه دهیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، ارتقای تاب و ایجاد آمادگی در برابر حوادث و بلایا را مهمترین عامل راه اندازی خانه هلال دانست و گفت: حوادث همه را تحت تاثیر خود قرار می دهد.
موسوی خاطرنشان کرد: در تلاش برای ارائه آموزش های رایگان هلال احمر به بیماران ام اس و خانواده های آنها هستیم.
وی به جذب‌  اعضای  داوطلب به هلال احمر  اشاره کرد و تاکید کرد: با اشتیاق از اعضای علاقه مندی که تمایل به ارائه خدمات در هلال احمر  باشند را به عنوان داوطلب جذب می کنیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: توانمندی‌های خود را یکجا تجمیع کنیم می توانیم خدمات قابل توجهی در ارائه خدمات توانبخشی برای بیماران ام اس ارائه دهیم.

مسئول انجمن حمایت از بیماران ام استان زنجان ادامه افزود: در این مجموعه کلاس های مختلفی برای بیماران تحت پوشش انجمن برگزار می شود.
صالحی مقدم یادآوری کرد: مسائل  مالی از جمله هزینه های دارو در کنار مشکلات بیماری، رنج بیماران ام اس را چندین برابر می کند.
وی ادامه داد: در حال حاضر  ۹۶۰ بیمار در سطح استان زنجان تحت پوشش  انجمن حمایت از بیماران ام اس  هستند .
مسئول انجمن حمایت از بیماران ام اس استان زنجان گفت: برای اعضای در رشته های مختلف وزرشی برنامه هایی نیز  اجرا می شود


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ملونی مدعی ارتباط جنگ اوکراین و غزه شد

تهران- ایرنا- جورجیا ملونی نخست وزیر ایتالیا مدعی شد اگر جنگ اوکراین آغاز نمی‌شد، جنگ …