برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب مهمترین راه جهاد تبیین است


به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام ابوالفضل علی آبادی دوشنبه شب در نشستی با دانش‌آموزان انجمن‌های اسلامی مدرسه های شهرستان مهریز افزود: بیان رخدادهای مختلف انقلاب و تشریح توطئه‌های دشمنان از سوی دانش آموزان تبلور عینی جهاد تبیین است که باید واحدهای آموزشی کشور گسترش یابد.

وی از فعالیت دانش‌آموزان و مربیان در برگزاری نمایشگاه مدرسه های انقلاب قدردانی کرد و ادامه داد: معرفی و بیان  دستاوردهای مختلف انقلاب در ۴۳ سال گذشته و بررسی جنگ نرم و سخت استکبارجهانی علیه نظام و انقلاب امری مهم و تعیین کننده است .

همچنین مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد در این نشست گفت: یکی از راه‌های مهم جهاد تبیین، برگزاری نمایشگاه مدرسه های انقلاب است که از سوی دانش آموزان با همکاری و پیگیری مربیان در واحدهای آموزشی برای روشنگری صورت می‌گیرد.

حسین میرشریف افزود: در تمامی مناطق و شهرستان‌های استان با همت و همکاری دانش آموزان، نمایشگاه مدرسه انقلاب برپا شد که با رعایت نکات بهداشتی تا پایان سال دانش آموزان و مردم می توانند از آنها دیدن کنند و  در جریان پیشرفت های امور انقلاب قرار گیرند.

همچنین محمد دهقان بنادکی سرپرست فرمانداری مهریز با قدردانی از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان این شهرستان گفت: بسیار خرسندیم که چنین دانش آموزانی با بیان قوی راوی دستاورد های انقلاب هستند و حمایت از استعداد آن‌ها باعث ترویج و جریان سازی گفتمان انقلاب در بین نسل نوجوان و شناسایی توانمندی‌های آنها در آینده و گام دوم انقلاب است.

در مدرسه انقلاب که به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مهریز افتتاح شد از سوی دانش آموزان نسبت به برپایی نمایشگاه عکس ، کتاب ، تبیین حوادث انقلاب اسلامی ، نقش مردم ، دانش آموزان و ولایت فقیه و توطئه های دشمنان اقدام شده است.

نمایشگاه مدرسه انقلاب با شعار « انقلابی می‌مانیم » با هدف آشنایی دانش آموزان با نظام اسلامی، اهداف انقلاب، مقایسه قبل و بعد از انقلاب، کارنامه سیاه پهلوی و دستاوردهای ۴۳ ساله انقلاب برپا شده است.

مهریز ۱۲ هزار دانش آموز دارد که با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا خصوصا اومیکرون در ۱۰۷ مدرسه از طریق شبکه شاد و بعضا به صورت حضوری مشغول تحصیل هستند.

سویه جدید ویروس کرونا موسوم به «اومیکرون» در حالی به نگرانی جهانی تبدیل شد که احتمالا هفته‌ ها نیاز است تا دریابیم آیا این سویه که اولین بار در آفریقای جنوبی پیدا شد یک نگرانی جدی است یا یکی دیگر از بن‌بست‌های تکاملی ویروس کروناست؟

به گزارش ایرنا ویروس کرونا عامل بیماری کووید ۱۹ از اواخر سال ۲۰۱۹ در شهر ووهان چین مشاهده و در مدت کوتاهی در جهان منتشر شد؛ به طوری که سازمان جهانی بهداشت در اسفند ۹۸ (فوریه ۲۰۲۰) بروز پاندمی (همه‌ گیری جهانی) این بیماری را تأیید کرد ،این ویروس با دست آلوده یا عطسه، سرفه و حتی قطره های تنفسی از طریق دهان، بینی و چشم به افراد منتقل می‌شود. 


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

پیروزی نماینده هند مقابل روسیه در دور دوم مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان

نوشهر – ایرنا- نماینده هند در دور دوم رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های …