مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایجاد روحیه خودباوری در میان ملت ایران است


به گزارش ایرنا؛ سرهنگ «بهرام میرزایی» روز دوشنبه در مراسم تجلیل از خانواده‌ها و کارکنان سپاه ناحیه جوانرود در کتابخانه محمدرسول الله (ص) این شهرستان افزود: امروز ایران اسلامی در تمام عرصه ها حرفی برای گفتن دارد و این به برکت امامین انقلاب، مجاهدت مردم و رزمندگان  اسلام است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در زمان طاغوت هیچ گونه اراده ای از خود نداشت، اظهار داشت: اکنون با عزتی که از انقلاب اسلامی به دست آورده ایران به یک رکن اساسی در دنیا تبدیل شده است.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود با اشاره به اینکه در گذشته در تمام حوزه ها به خارج از کشور وابسته بودیم یادآور شد: در پرتو انقلاب اسلامی امروز کشور ما در تمام عرصه ها به استقلال و خود باوری رسیده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه جوانرود نیز با بیان اینکه خانواده های پاسدار باید مظهر و الگوی ایمان و تقوا در جامعه باشند، گفت: مدیریت فرهنگی و تربیتی خانواده بر عهده مادران است و در دنیای امروز آشنایی مادران با نحوه پاسخ به شبهه ها، تاثیر رسانه ها بر نوجوانان و مدیریت دسترسی فرزندان به ابزارهای نوین اجتماعی، بسیار ضروری است.

حجت الاسلام «طالب امجدیان» بر ترویج سبک زندگی اسلامی در خانواده ها تاکید کرد و افزود: حفظ هویت پاسداری بدون حمایت خانواده برای یک پاسدار ممکن نیست و “خانواده پاسدار” یک هویت اجتماعی ارزشمند در جامعه اسلامی است که به برکت انقلاب اسلامی نصیب ما شده و باید قدر آن را بدانیم.

تجلیل از همسران پاسدار و اجرای نمایش، شعر و سرود از دیگر برنامه های این مراسم بود.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان ۲ شهید برجای گذاشت

تهران-ایرنا- تازه ترین گزارش رسانه ها نشان می دهد که حمله بامداد پنجشنبه رژیم صهیونیستی …