پیشرفت و تعالی چهارمحال و بختیاری با وحدت محقق می‌شود


محسن حسین‌میرزایی روز دوشنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر شهرکرد با تبریک دهه فجر، اظهار داشت: باید تلاش کرد تا در استان رفاقت، دوستی، وحدت، همدلی و یکدلی تقویت شود و از سوتفاهمات و چنددستگی‌های پرهیز شود.

وی ادامه داد: رویکرد برخی در اختلاف‌افکنی است از همین رو باید مراقب بود و یکپارچگی استان را حفظ کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه تکریم مردم را از مهمترین انتظارات از شهرداری و شورای شهر عنوان کرد و گفت: باید تا می‌توان در پیشبرد امور مردم و استان تلاش کرد و تکریم مردم در اولویت برنامه‌ها باشد.

حسین‌میرزایی خاطر نشان کرد: تکریم مردم نه تنها رضایتمندی را در استان افزایش می‌دهد بلکه توشه‌ای برای آخرت است.

وی، مشارکت‌جویی مردم در امور را از دیگر راه‌های پیشبرد برنامه‌ها استان برشمرد و گفت: زمانی که مردم را در اجرای برنامه‌ها مشارکت دهیم نتایج بهتری حاصل می‌شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرکرد اشاره کرد و گفت: شهرکرد به سبب ارتفاع و موقیعت جغرافیایی که دارد می‌توان به اردوبام تیم‌های ملی و بین‌المللی تبدیل شود.

حسین‌میرزایی، رونق صنعت گردشگری را از ظرفیت‌های شهرکرد عنوان کرد و افزود: شهرکرد پیشانی استان است و این قابلیت و استعداد را دارد که مثل خورشید بر تارک ایران اسلامی بتابد و تبدیل به برند شود.

وی خاطر نشان کرد: تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی با شهرداری و شورای شهر نیز پیگیری می‌شود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ایرج ملکی کیست؟ از کار در روابط عمومی تا کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی – تابناک

به گزارش تابناک ایرج ملکی سابق بر این چندین فیلم کوتاه محتوایی و طنز ساخته …