۱۰ طرح عمران روستایی در تکاب به بهره‌برداری رسید


فرماندار تکاب روز دوشنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌های عمرانی در روستای قرخلو گفت: توسعه روستاها به برکت انقلاب اسلامی محقق شده و امروز شاهد افتتاح طرح‌های و پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف کشور هستیم.

امیر ستوده فر افزود: عمران و آبادانی روستاها با مشارکت اهالی شتاب می گیرد و روستاییان در کنار ادارات و دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات روستاها تلاش کنند.

وی با بیان اینکه رونق تولیدات و اقتصاد روستایی مورد توجه قرارگیرد اظهارداشت: برای ایجاد اشتغال و ارزش افزوده استفاده از پتانسیل‌های شهرستان ازجمله معادن ضروری است.

فرماندار تکاب ادامه داد: با راه‌اندازی شهرک صنعتی سنگ در این شهرستان زمینه برای حضور و فعالیت سرمایه گذاران جهت ایجاد واحدهای فرآوری سنگ و مواد معدنی فراهم میشود.

ستوده فر اضافه کرد: در ایام الله دهه فجر به گونه‌ای برنامه ریزی شد که جشن های پیروزی انقلاب اسلامی تنها محدود به شهرها نباشد و این جشن ها باحضور مردم در روستاها نیز برگزارشود.

بخشدار مرکزی تکاب نیز در این مراسم گفت: طرح های عمرانی در روستاهای آسمان بلاغی، چپدره، اغولبیک، تمای، دورباش، عربشاه گروس، نخوددره، سبیل و قرخلو با مشارکت دهیاری ها اجرا و تکمیل شده است.

بهرام پارسافر افزود: برای اجرای طرح هادی و آسفالت معابر داخل روستای قرخلو به مساحت ۲هزار و ۴۰۰ مترمربع بیش از ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری روستا هزینه شده‌است.

تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده و ۸۱ هزار نفر جمعیت دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

۸تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا+ برنامه یکچهارم – تابناک

مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 امشب (پنجشنبه) با دو دیدار به …