عیادت رییس کل دادگستری استان البرز از مامور فداکار نیروی انتظامی


به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دادگستری البرز، حسین فاضلی هریکندی به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاون قضایی رئیس کل و دبیر قرارگاه مقابله با جرایم خاص و نماینده مرکز رسانه در استان با حضور در یکی از بیمارستان‌های کرج با مامور نیروی انتظامی که شب گذشته در درگیری با اشرار و سارقان مسلح مجروح شده بود دیدار کرد.
رییس کل دادگستری استان البرز در این دیدار که فرمانده و جانشین انتظامی و جمعی از مسوولان قضایی و انتظامی استان البرز نیز حضور داشتند، ضمن تقدیر از فداکاری و ایثار مامور نیروی انتظامی در انجام ماموریت تامین امنیت و آرزوی سلامتی و بهبودی ایشان، گفت: نیروهای مسلح و پلیس مظهر صلابت و اقتدار هر کشوری است و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با جایگاه مردمی و پشتوانه انقلاب و اسلام در پاسداری از جان، مال، امنیت و نوامیس مردم نقشی پررنگی دارد.
فاضلی هریکندی با تاکید بر اینکه هرگونه اقدام علیه امنیت مردم استان و نیز تعدی به جایگاه نیروی انتظامی و مامورین خدوم آن با جدیت توسط دستگاه قضایی استان تا حصول نتیجه و تعیین و اجرای اشد مجازات پیگیری خواهد شد. وی افزود: نگاه منصفانه به عملکرد فرماندهی و مجموعه انتطامی استان بیانگر کارنامه‌ای موفق در اقدامات پیشگیرانه و مقابله با برهم زنندگان امنیت مردم و انجام مأموریت‌های متعدد و رویارویی هوشمندانه با قانون‌شکنان و متجاسران است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ناتو: اوکراین به ناتو خواهد پیوست – تابناک

 به گزارش تابناک، ینس استولتنبرگ دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) امروز و در دومین سالگرد …