کشف محموله ۲۵ تُنی نهاده دامی قاچاق در ایلام


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سردار دلاور القاصی مهر روز دوشنبه اظهار داشت: در پی اخبار و اطلاعات واصله و کنترل و رصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال محموله ۲۵ تنی قاچاق کنجاله سویا  موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در راستای مبارزه و مقابله با قاچاقچیان و مخلان نظم اقتصادی و در اجرای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز ، پس از هماهنگی قضائی با بررسی محموله مذکور که فاقد هرگونه اوراق مثبته گمرکی و یا مدارک قانونی بود،قاچاق بودن آن محرز و  مقدار ۲۵ تُن نهاده دامی  قاچاق و غیر مجاز را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد:  ارزش ریالی کالاهای کشف شده برابر اعلام کارشناسان ، بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است که در این راستا متهم دستگیر شده به همراه پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.‌

دستگیری هشت سارق و کشف ۱۶ فقره سرقت در ایلام 

جانشین انتظامی شهرستان ایلام از دستگیری هشت سارق سابقه دار و کشف ۱۶ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ قدرت حیدری زاد اظهار داشت : به منظور احساس رضایتمندی شهروندان با هدف افزایش احساس امنیت ، برخورد با سارقان در دستورکار پلیس این شهرستان قرار گرفت .

وی افزود : تیم های تجسس یگانهای اجرائی با انجام کار اطلاعاتی ، موفق به شناسایی و دستگیری تعداد هشت سارق سابقه دار و کشف یکدستگاه خودرو سرقتی و مقادیر قابل توجهی  محتویات داخل خودرو و اموال مسروقه شدند.

جانشین انتظامی شهرستان ایلام تصریح کرد : سارقان دستگیر شده در تحقیقات فنی پلیس به ۱۶ فقره انواع سرقت اعتراف کرده  و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی گردیدند .

سرهنگ حیدری زاد با  اشاره به دیگر اقدامات ماموران انتظامی در اجرای این طرح به دستگیری ، تعداد هفت نفر ارازل و اوباش تحت تعقیب و سه نفر معتاد متجاهر اشاره کرد و گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تیم بسکتبال دختران گروه بهمن یک قدم به قهرمانی نزدیک شد – تابناک

اولین فینال لیگ برتر بسکتبال زنان با پیروزی گروه بهمن به پایان رسید. این دیدار …