پروازهای فرودگاه اهواز به حالت عادی بازگشت

سید مهدی‌رزاز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اکنون ورود هواپیماها از مبدا دیگر فرودگاه های کشور(مطابق با جدول زمانی از پیش تعیین شده) روان و بدون مشکل انجام می‌شود.

وی افزود: صدور کارت پرواز ویژه مسافران شرکت‌های هواپیمایی مختلف بصورت عادی در حال انجام است و تاکنون نیز تعدادی از پروازها به مقصد شیزار، مشهد، تهران، اصفهان و بندر عباس انجام شده‌اند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان اضافه‌ کرد: پروازها مطابق با جدول زمانی از پیش تعیین شده وارد اهواز و سپس بعد از سوار کردن مسافران، فرودگاه اهواز را به سمت مقصد خود ترک می‌کنند.

رزاز خاطرنشان‌کرد: هزینه پروازهایی که امروز به دلیل بروز پدیده گرد و غبار باطل شدند، توسط شرکت های هواپیمایی عودت و یا پرواز دیگری برای مسافران جایگزین خواهد شد.

بر اساس این گزارش، امروز جمعه به دلیل گرد و غبار و کاهش دید افقی در استان خوزستان، بیش از ۲۰ پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز ابطال و یا با تاخیر انجام شد.

در اواخر بهمن ماه امسال نیز به دلیل گرد وغبار ادارات برخی شهرستان های خوزستان به مدت ۲ روز تعطیل شدند یا با تاخیر شروع به کار کردند.امروز اغلب شهرهای استان خوزستان درگیر گرد و غبار بودند.

این درحالی است که بنا بر مصوبه کارگروه اضطرار آلودگی هوای استانداری خوزستان شروع به کار تمامی ادارات استان روز شنبه ۱۴ اسفند با ۲ ساعت تاخیر خواهد بود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تایید مشاهده تب‌برفکی در جنوب کرمان؛ دامپزشکی: محدود و ناشی از دام قاچاق است

جیرفت- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان گفت: موارد محدودی از ابتلای دام به تب برفکی …