بوکس رده‌های‌ سنی‌ آسیا/ مدال برنز میراحمدی و موسوی قطعی شد

به گزارش ایرنا؛ روز سوم رقابت‌های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، امروز(جمعه) در “امان” اردن برگزار شد و دو نماینده بوکس ایران با برتری مقابل رقبای به جمع ۴ بوکسور برتر مسابقات راه یافتند. 

در رقابت‌های امروز، ۵ نماینده بوکس نوجوانان کشورمان به رقابت با رقبای خود پرداختند و سیدعلی اکبر میراحمدی  و علیرضا موسوی با برتری مقابل رقبای خود به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند و مدال برنزشان را قطعی کردند.

سیدعلی اکبر میراحمدی بوکسور وزن ۶۳ کیلوگرم کشورمان موفق به شکست “دالانتای تنگیز” بوکسور قدرتمند مغولستان شد و به مرحله مرحله نیمه‌نهایی راه یافت و مدالش قطعی شد. او در این مرحله به مصاف “اوسمونوف” بوکسور تاجیکستانی خواهد رفت که در دور اول موفق به شکست بوکسور ازبکستان شد. 

در  وزن ۶۶ کیلوگرم علیرضا موسوی به مصاف “فوتانت آیامرام” از تایلند رفت و با برتری مقابل حریف قدرتمند خود به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت تا مدالش حتمی شود. او در این مرحله به مصاف “مالک جدلاح” از اردن خواهد رفت. 

همچنین در سایر رقابت‌های امروز، امیر محمد خزائی در وزن ۷۰ کیلوگرم مقابل بوکسوری از هند مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

سام استکی در وزن ۸۰ کیلوگرم در دیدار با “راخمونجون قدیروف” بوکسور قدرتمند ازبکستان با وجود عملکرد بسیار خوب، مغلوب شد و امیر اسماعیلی نیز در وزن ۸۰+ کیلوگرم با وحود رقابت نزدیک با “ازودبکالیف” از ازبکستان در نهایت شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. 

در روزهای گذشته نیز مهدی کاظمی در وزن ۴۸ کیلوگرم موفق به شکست نماینده فیلیپین شد و نیما بیگی نیز در وزن ۵۴ کیلوگرم از سد بوکسور قرقیزستان گذشت. 

ملی‌پوشان بوکس کشورمان با ۷ بوکسور در بخش نوجوانان و ۶ نماینده در بخش جوانان در این مسابقات حضور دارند. 

هدایت تیم نوجوانان و جوانان بوکس ایران برعهده رضا مهدی‌پور به عوان سرمربی و مرتضی سپهوندی، مهدی طلوتی و محمد مهدی‌پور به عنوان مربی است.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

اسبقیان: صندوق‌های رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری‌ در ورزشگاه شهید شیرودی فعال می‌شود

به گزارش ایرنا، سید محمد شروین اسبقیان در نشست وبیناری با روسای فدراسیون‌های ورزشی با …