فرمانده سپاه همدان: ۴۱۰ هزار بسته معیشتی بین آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است

به  گزارش ایرنا، «سردار مظاهر مجیدی» در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته همدان، اظهار داشت: در ۲ سال گذشته با حمایت مردم استان همدان علاوه بر بسته های معیشتی ۳۳۵ میلیارد تومان به آسیب دیدگان از کرونا کمک کردیم و این معجزه بزرگی از مردم انقلابی همدان محسوب می شود.

وی گفت: دشمن در مقطعی اقتصاد ما را هدف قرار داده تا با فشارهای اقتصادی مردم را از نظام جدا کند اما مردم فریب نخورده و در بحران کرونا افتخاری آفریدند که در جهان بی نظیر است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: دشمن با تاکتیک‌های مختلف نظامی، سیاسی، اقتصادی و امروز با راهبرد فضای مجازی به میدان مبارزه آمده و ما باید راه مقابله درست را شناخته و به کار بگیریم.

سردار مجیدی تاکید کرد: دشمن همیشه در جبهه نظامی با ما وارد جنگ نمی شود و امروز در فضای مجازی تلاش می کند از ما سرباز بگیرد.

وی با بیان اینکه دشمن قصد دارد در فضای مجازی با دروغ و سیاه نمایی مشکلات نظام را بزرگ جلوه دهد، گفت: دشمن غول بزرگ ارتباطات را در اختیار ادارد و هوشیاری ملت ما بسیار ضروری است. 

 فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان خاطرنشان کرد: فرزندان ما برای کسب علم در این فضا فعالیت دارند و بسیار آسیب پذیر هستند که به شدت نیاز به مراقبت ویژه دارند.

او سپاه را سپر و ضربه گیر نظام دانست و گفت: نیروهای سپاه به اشکال مختلف مورد تهمت و تهاجم دشمنان قرار می گیرند اما ما این ناملایمات را به جان می خریم و در این راه نیازمند همیاری و همراهی مردم هستیم.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

سلامت، درمان و بهداشت از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از رشد ۳۶ درصدی اعتبارات بودجه‌ای بخش …