وزیر اقتصاد: خدمت به ایثارگران و خانواده شهدا وظیفه مسوولان است

به گزارش ایرنا، احسان خاندوزی عصر جمعه در دیدار با خانواده شهید ابوالقاسم نکویی در شهر علی آباد کتول افزود: دولت سیزدهم با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران است و مسوولان حمایت از این قشر سرافراز جامعه را وظیفه خود می داند.

وی بیان کرد: مادران و پدران شهدا بر گردن مردم و مسوولان حق دارند و تا زنده هستیم باید برای گره‌گشایی از دغدغه های آنان در تکاپو باشیم.

وزیر امور اقتصادی و دارائی ادامه داد: رئیس جمهوری نسبت به حمایت همه جانبه از خانواده های معظم و ایثارگران تاکید دارند و خادمان ملت در دولت سیزدهم هم با برنامه ریزی در مسیر حمایت بی دریغ از این قشر  تلاش خواهند کرد.

 به گزارش ایرنا، رییس جمهور صبح امروز جمعه ۱۳ اسفند با همراه شماری از وزرا در قالب شانزدهمین سفر استانی دولت به گلستان سفر کرد.

دیدار با خانواده شهدا و جمعی از برگزیدگان و اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری و بازدید از زیرساخت‌های استان از محورهای برنامه‌های سفر رییس دولت سیزدهم به این استان است.

آیت الله رییسی در ۱۵ سفر پیشین استانی خود به استان‌های هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر و گیلان سفر کرده بود.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

صلح در ۶ هزار پرونده طلاق/تصویب ۳ همت بودجه برای حقوق دستیاران پزشکی

در بسته خبری پیش رو مهمترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته را باهم مرور می‌کنیم ،امروز …