وزیر کار: رایزنی برای تعیین حداقل حقوق سال آینده کارگران ادامه دارد

حجت الله عبدالملکی  که روز جمعه در قالب سفرهای استانی رییس‌جمهور به استان گلستان سفر کرده است در گالیکش به ایرنا گفت: شورای عالی کار جلسات زیادی را با محوریت تعیین حقوق سال آینده برگزارکرده و کمیته حقوق و دستمزد هم برخی از شاخص ها مانند تعیین شاخص کیفیت زندگی را مشخص شده است .

به گزارش ایرنا، رییس جمهور صبح امروز جمعه ۱۳ اسفند با همراه شماری از وزرا در قالب شانزدهمین سفر استانی دولت به گلستان سفر کرد.

شرکت در مراسم غبار روبی مزار گلزار شهدا ، بازدی از استادیوم ورزشی فوتبال گالیکش ، دیدار با خانواده معظم شهدا  و بازدید از محل اجرای پروژه بیمارستانی ۹۱ تختخوابی از جمله برنامه‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به شهرستان گالیکش است .

دیدار با خانواده شهدا و جمعی از برگزیدگان و اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری و بازدید از زیرساخت‌های استان از محورهای برنامه‌های سفر رییس دولت سیزدهم به این استان است.

آیت الله رییسی در ۱۵ سفر پیشین استانی خود به استان‌های هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر و گیلان سفر کرده بود

 


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

زمان بهره برداری از راه آهن شلمچه ـ بصره – تابناک

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در برنامه …