آتش سوزی ساختمان مسکونی در تهران ۱۴ مصدوم داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۰:۵۲ امروز این حادثه آتش سوزی در خیابان هنگام نرسیده به بزرگراه شهید زین الدینی به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان چهار دقیقه ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به همراه تشک نجات، خودرو حامل خودروهای تنفسی و نردبان به محل حادثه رسیدند.

سید جلال ملکی افزود: در قسمت پارکینگ یک ساختمان پنج طبقه ۲۰ واحدی آتش به دو دستگاه پراید و پرشیا سرایت کرده بود و دود بسیار غلیظی به طبقات مسکونی سرایت کرده بود.

وی با بیان اینکه تعدادی از ساکنان در پشت بام و بالکن در شرایط نامناسبی قرار داشتند گفت: همزمان با خاموش کردن آتش با استفاده از نردبان های هیدرولیکی و دستی و همچنین راه پله ها وارد عملیات نجات شدند و موفق شدند ۴۶ نفر را از محل ما ایمن خارج کنند.

به گفته وی، ۱۴ نفر از این افراد بدلیل دود گرفتگی تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی تاکید کرد: آتش کاملا مهار شده و آتش نشانان مشغول تخلیه دود و لکه گیری هستند.

همچنین سرپرست مرکز اورژانس نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ۶ نفر از این مصدومان روانه مراکز درمانی شدند و همچنین هشت نفر نیز در محل درمان شدند.

یحیی صالح طبری افزود: تکنسین های اورژانس در این حادثه با استفاده از سه دستگاه آمبولانس تا پایان عملیات مهار در محل حضور داشتند.

وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.

آتش سوزی ساختمان مسکونی در تهران ۱۴ مصدوم داشت


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره تخلف در واردات چای+فیلم

اردبیل- ایرنا – رئیس قوه قضائیه با تشریح روند رسیدگی به تخلف در واردات چای …