استاندار ایلام به مقام شامخ شهدای بدره ادای احترام کرد

به گزارش ایرنا، حسن بهرام‌نیا روز دوشنبه و در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور در گلزار شهدای شهر بدره، یاد و خاطره شهدای انقلاب و نظام اسلامی در این شهر را گرامی داشت.

استاندار ایلام گفت: عزت و اقتدار میهن اسلامی ما به برکت جانفشانی‌های شهدای سرافراز حاصل شده است و ما باید ادامه دهندگان راه این عزیزان باشیم.

وی افزود: خدا را شاکریم که بار دیگر به شهری که گرانیگاه دوران دفاع مقدس است سفر کرده‌ایم، شهری  که اکنون به محلی برای تردد زائران عتبات تبدیل شده است.

استاندار ایلام با اشاره به تلاش‌های انجام گرفته در خصوص تبدیل بخش بدره به شهرستان در سال‌های گذشته افزود: ارتقا به شهرستان نیازمند زیرساخت‌هایی است و باید با کمک همه‌ مسوولان و همدلی مردم، تمامی ظرفیت‌های شهرهای تازه تاسیس استان چون شهرستان بدره توسعه یابد تا حداقل خواسته مردمان این دیار در راستای رسیدن به طراز فرهنگی و اجتماعی محقق شود.

در این سفر تعدادی از مسوولان استانی و شهرستان بدره، استاندار ایلام را همراهی می‌کنند.

استاندار ایلام به منظور افتتاح و بهره‌برداری چندین پروژه گردشگری خدماتی و راه به شهرستان بدره سفر کرده است.

افتتاح پروژه برق رسانی به‌منطقه گردشگری رماوند، افتتاح سالن ورزش‌های رزمی، افتتاح ساختمان اداره گاز، مجتمع اقامتی و تفریحی وگردشگری ارشت و بهره‌برداری از جاده ارتباطی قاضی‌خان – بدره از جمله مهم‌ترین برنامه‌های استاندار در این سفر یکروزه به شمار می‌رود.

منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

رییس حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: بیش از ۱۱۸ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند

بوشهر- ایرنا – فرماندار دشتی و رییس حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان گفت: ۱۱۸ هزار …