۴۸۰ میلیاردتومان به پروژه های مصوب رییس‌جمهور در کهگیلویه و بویراحمد تخصیص یافت


به گزارش ایرنا، سید علی احمد احمد زاده  عصر شنبه در نشست شورای مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه ‌و بویراحمد  اظهار داشت: این میزان اعتبار به پروژه هایی همچون جاده لنده به تشان، پاتاوه به دهدشت، ابرسانی به لیکک و احداث بیمارستان های ۳۲ تختخوابی اختصاص یافته است. 

وی افزود: همچنین خبر خوش دیگری برای مدیران استانی و مردم استان در راه است به گونه ای که ۲ هزار میلیارد تومان دیگر به صورت نقدی در اختیار استان قرار می گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این اعتبار فوق العاده تحول زا خواهد بود که باید تمامی دستگاه های اجرایی تمام توان خود را پای کار بگذارند.احمد
وی ابراز داشت: تمامی سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در استان را دارند حمایت می شوند و دستشان را می بوسیم.

 احمد زاده ادامه داد: دستگاه های اجرایی استان باید طرح های تحولی مربوط به حوزه خود را سریع تر به معاونت عمرانی استانداری تحویل دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: باید بر اساس این سند تحولی و آمایش سرزمینی توسعه استان و اجرای طرح های اقتصادی و عمرانی در دستور کار قرار گیرد.

وی تاکید کرد: طرح جامع گردشگری استان تا اوایل تابستان، توسط سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهیه شود.

احمد زاده ادامه داد: برای نمونه طرح جامع گردشگری اطراف سد تنگ سرخ سریع تر تهیه شود و تا موقع آماده شدن این طرح نباید هیچ گونه واگذاری زمین به افراد حقیقی و حقوقی داده شود. 

وی عنوان کرد: حدود سه میلیارد تومان باید توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از محل اعتبارات در اختیار بهداشت و درمان استان قرار گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت:فهرست دستگاه های برتر در جذب اسناد خزانه استان  و دستگاه های کم کار در این زمینه تهیه و به استانداری اعلام شود.

وی تاکید کرد: مدیرانی که علایم ابتلای به اومیکرون دارند در جلسات شرکت نکنند تا مانع از شیوع گسترده این ویروس در سطح استان شویم.

احمد زاده افزود: هم اینک حدود ۵۰ درصد کارکنان یکی از ادارات استان مبتلا به کرونا شده اند و با این روند ارائه خدمات رسانی به مردم در این اداره کل با مشکل مواجه می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: واگیری اومیکرون بسیار بالاست و نباید کارمندان مشکوک به کرونا در ادارات حضور یابند.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

ایرج ملکی کیست؟ از کار در روابط عمومی تا کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی – تابناک

به گزارش تابناک ایرج ملکی سابق بر این چندین فیلم کوتاه محتوایی و طنز ساخته …