ساخت سری جدید “قند پهلو” برای تابستان ۱۴۰۰

همزمان با مناسبت عید مبعث، مسابقه “قند پهلو” نیز پس از مدتی دوری از آنتن، برای پخش در ویژه برنامه‌های نوروزی سیما، مقابل دوربین تولید رفت. فصلی که به کرونا اختصاص داشت و شعرها هم با همین محور سروده  شد.

به گفته امیر قمیشی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی، دلیل اصلی انتخاب رویکرد و محوریت موضوعی قند پهلوی نوروز 1400 با سوژه کرونا یادآوری این نکته مهم است که چه فداکاری‌ها و ایثارگری‌هایی در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی کشور اتفاق می‌افتد تا سلامتی به جامعه بازگردد.

ذکر این نکته مهم که کرونا شوخی‌بردار نیست، گاهی آنقدر جدّی است که باید از ابزاری چون طنز و کمدی که جدی‌ترین نقطه مواجهه تراژدی با تفکر است در قالب پیام‌های جذاب هدفمند،  مطبوع  و اثرگذار اما هشداردهنده که ویژگی اصلی  طنز  و فکاهه است با آن مواجه شد.

مسعود احمدی‌افزادی مدیر شبکه آموزش در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  اعلام کرد که فصل جدید این برنامه تلویزیونی به زودی به آنتن خواهد رسید. او گفت: با توجه به رویکرد حفظ و ترویج زبان فارسی و همچنین توجه به اقتضائات روز در ایام نوروز 1400 از شبکه آموزش پخش شد.

مدیر شبکه آموزش تأکید کرد: ان‌شاءالله سری جدید آن برای تابستان 1400 آماده می‌شود و طبیعتاً با تنوع مناسب ساختاری و محتوایی همراه خواهد شد.

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

«سیاه سنگ» در مسیر آکادمی اسکار

به گزارش ایرنا، فیلم کوتاه «سیاه سنگ» به کارگردانی سامان لطفیان و تهیه‌کنندگی سیدمازیار هاشمی، …