مسوولان از دادن وعده‌ به مردم پرهیز کنند

به گزارش ایرنا، عابد ملکی روز یکشنبه در آئین افتتاح طرح‌های عمرانی و خدماتی شهرستان پاکدشت گفت: امروز وقت عمل به آرمان‌های انقلاب و نصب‌العین قراردادن منویات رهبری معظم انقلاب و امام راحل در خدمت رسانی به مردم است و مسوولان موظفند تا تمام توان خود را صرف رفع دغدغه‌های جامعه کنند.
وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی، نظام نوپایی است که در فرصت ۴۰ ساله نمی‌توان تمامی مشکلات را برطرف کرد ولی قطعا با همراهی و مشارکت مردم و همت و تلاش مسوولان، اتفاقات خوبی برای کشور رقم می‌خورد.
وی تصریح کرد: امروز شاهدیم که با وجود تمامی مشکلات و تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان قسم خورده نظام، چرخ تولید و اشتغال در کشور در حال حرکت است و تلاش شبانه روزی مسوولان و همراهی مردم توانسته دیوارهای تحریم را فرو ریزد.
ملکی گفت: این که فقط در استان تهران در ایام الله دهه مبارک فجر هزار و ۱۹۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد تومان افتتاح شده و برای بیش از ۲۰ هزار نفر شغل ایجاد شده است، تنها گوشه‌ای از توانمندی جمهوری اسلامی در اداره امور کشور با همراهی و مشارکت مردم است.
وی اظهار داشت: مسوولان باید دستاوردهای نظام را همواره به مردم بازگو کرده و با ارائه گزارش‌های امیدوارکننده، مسیر را برای پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر کشور با دمیدن روح امید به آینده در جامعه هموار کنند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: پاکدشت یکی از شهرستان‌های مهم استان تهران در حوزه صنعت و کشاورزی استان تهران است که بهره‌برداری از ۱۴۰ پروزه عمرانی و اقتصادی با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی که بیش از ۷۰ درصد از آن توسط مردم سرمایه گذاری شده تنها گوشه‌ای از توانمندی این شهرستان است.

منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تجدید میثاق وزیر و کارکنان وزارت آموزش و پرورش با آرمان‌های امام راحل

شهرری – ایرنا – وزیر، معاونان، مدیران کل و کارکنان وزارت آموزش و پرورش روز …