مسئولان برای بهبود معیشت مردم تلاش کنند

مسئولان برای بهبود وضعیت معیشت مردم تلاش کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مسئولان کشوری و استانی رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه‌های نماز جمعه شهر ایلام اظهار داشت: اکنون مشکلات متعددی از جمله تورم و بیکاری جامعه را در برگرفته که نیاز است مجلس شورای اسلامی و دولت در راستای بهبود وضعیت موجود برنامه ریزی کنند و البته بدنه دولت نیز باید از افراد همسو با آن انتخاب و بکارگیری شود.
وی از تلاش‌های رئیس جمهوری در عرصه‌های داخلی و بین المللی برای اعتلای ایران اسلامی قدردانی کرد و گفت: باید با تلاش و همدلی کشور را از شرایط موجود برهانیم و فریب برنامه‌های معاندان را نخوریم.
حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار، انقلاب اسلامی را یک اعجاز از جانب خداوند برشمرد و تاکید کرد: این نظام امانتی مهم از جانب امام امت و شهیدان است و بدون شک دوری از اسلام و پروردگار موجب خسران و اضمحلال می‌شود.
وی گفت: روحیه حقارت آمیز ایران در زمان رژیم پهلوی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به روحیه شهادت طلبی، ایثار و رشادت تغییر کرد و دفاع مقدس، کمک‌های مومنانه، ایثارگری در خط مقدم سلامت و موارد دیگر از جمله دستاوردهای نظام شکوهمند اسلامی ایران است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

۱۳ هزار دانش آموز بوشهری رای اولی هستند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: ۱۳ هزار نفر دانش‌آموز این استان رای …