قاتل شهید رنجبر بازداشت شد

فرمانده انتظامی استان فارس از بازداشت قاتل شهید رنجبر خبر داد.

سردار حبیبی گفت: این قاتل ظهر امروز در شهرستان شیراز دستگیر شد. متهم در سیزده بهمن ماه ۱۴۰۰ در ساعت ١٩ و ۴۸ دقیقه سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر جمعی پاسگاه بیدزرد شیراز با سلاح سرد مورد هجمه قرار داد و وی را به قتل رساند.

وی با بیان اینکه این اقدام قاتل پس از مجروح نمودن سرباز وظیفه انجام گرفته است و شهید رنجبر قصد انجام وظیفه سازمانی خود در مواجهه با اراذل و اوباش را داشته است، افزود: متاسفانه شهید رنجبر در درگیری با متهم از ناحیه شریانهای حیاتی مورد ضربه سلاح سرد قاتل قرار گرفته و در صحنه حادثه جان به جان آفرین تسلیم می‌نماید.

او با بیان اینکه پس از متواری شدن قاتل تحقیقات به صورت شبانه روزی در دستور کار قرار گرفت گفت: ظهر امروز با تلاشهای شبانه روزی و اقدامات عملیاتی پلیس انتظامی استان فارس و همکاری اطلاعاتی ویژه سربازان گمنام امام زمان(عج) محل اختفای متهم در شهرستان شیراز شناسایی و قاتل شهید رنجبر دستگیر شد.
این مقام عالی انتظامی استان افزود: تحقیقات در خصوص انگیزه متهم توسط مقام قضایی ادامه دارد و در سریع ترین زمان ممکن و پس از تکمیل تحقیقات با صدور کیفرخواست و حکم قاطع، متهم پرونده به مجازات قانونی خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

امضای یادداشت تفاهم شناسایی گواهینامه رانندگی ایران و بلغارستان

تهران – ایرنا – مراسم «امضای یادداشت تفاهم شناسایی گواهینامه‌های رانندگی» بین ایران و بلغارستان …