بیانیه جمعیت رویش‌های انقلاب اسلامی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

بسم الله الرحمن الرحیم
«فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَ مَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا ۚ إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیرٌ» سوره‌ی مبارکه هود، آیه ۱۱۲
«پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن و همچنین کسانی که با تو بسوی خدا آمده‌اند (باید استقامت کنند) و طغیان نکنید، که خداوند آنچه را انجام می‌دهید می‌بیند.»

امت واحده اسلامی و آزادگان عالم
برادران و خواهران انقلابی

امروز در شرایطی چهل و چهار سالگی انقلاب جهانی و شکوهمند اسلامی ایران سپری می‌‌شود که دشمنان قسم خورده اسلام و بشریت ادعا نمودند انقلاب اسلامی ایران ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ را نخواهد دید. دشمنان در محاسبات خود در جنگی پیچیده، ترکیبی، مهندسی شده و تمام عیار علیه ملت پیشگام و آزاده ایران و مستضعفین جهان در محاسباتی غلط و در برنامه‌ای دقیق و کامل علنا دشمنی خود را اعلام نمودند. شواهد حاکی از آن است که دشمنان با همه توان و نیروی خود در همه‌ی جبهه‌ها به مقابله با انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران برای نابودی اسلام و ایران مشغول هستند. ملت‌های مسلمان منطقه غرب آسیا به خصوص ایران قوی و مظلوم در برابر بیشترین تحریم‌ها، محاصره‌ها و فشارهای سلطه‌گران و مستکبرین جهان از بیرون و عوامل و نفوذی‌هایشان در داخل ملت‌ها مواجه هستند، که همه این فشارها چه داخلی و چه خارجی با هدف سخت نمودن معیشت مردم مظلوم و ضربه به اعتماد، اعتقاد، ایستادگی و استقامت ایشان است. استقامت و ایستادگی ملت ایران به عنوان ستون فقرات حق در برابر باطل، مهم‌ترین سنگر مقابله با دشمن است که نابودی ایران و اسلام را به خوابی آشفته و تعبیر نشدنی برای دشمنان تبدیل نموده است، و قطعا پاداش خداوند متعال به پاس چهل و چهار سال ایستادگی ملت عزیزمان، فتح و ظفر خواهد بود.
امروز چهل و پنجمین سال انقلاب اسلامی ایران را با عهدی دوباره با خدای متعال، شهدا، حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و بیعت مجدد با زعیم و رهبر امت اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله العالی که پرچم‌دار جریان حق علیه باطل هستند، آغاز خواهیم کرد و با حضور در عرصه‌های کار و تلاش و پیشرفت برای ساختن ایرانی آباد و آزاد و با همدلی و مواسات با یکدیگر سعی خواهیم کرد تمام مکر و حیله و برنامه‌های دشمنان داخلی و خارجی که برای نابودی اسلام و ایران دست و پا می‌زنند را نقش بر آب کنیم و با استعانت از پروردگار عالم این انقلاب الهی که مقدمه فصل بی پایان حکومت عدل و قسط الهی در جهان به رهبری حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف است را به هدف نهایی برسانیم، انشاءالله.
وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى (طه/۴۷)
جمعیت رویش‌های انقلاب اسلامی
۲۲ بهمن ۱۴۰۱ خورشیدی

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

تاثیر دیجیتال مارکتینگ بر اقتصاد کسب و کارها – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در دنیای امروز که فناوری‌های دیجیتال به سرعت در حال …