نویدکیا: توان میزبانی در لیگ قهرمانان را داریم/ هوادار حریف فوق‌العاده دشواری است

به گزارش ایرنا؛‌ «محرم نویدکیا» امروز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل  هوادار، تصریح کرد: هوادار تیم خوبی است و بازی برابر آنها فوق‌العاده سخت است. آنها به خوبی کیفیت تیم خود را نشان داده‌اند.

وی افزود: در اواخر نیم فصل اول نتایج را در لیگ برتر و جام حذفی از دست دادیم اما اکنون شرایط مناسبی پیدا کرده‌ایم. هرچه رو به آخر لیگ برویم، بازی‌ها سخت‌تر و امتیاز گرفتن مشکل‌تر می‌شود و ما باید برنامه‌ریزی بهتری انجام دهیم و تلاش بیشتری کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

نویدکیا در مورد حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و فشرده شدن دیدارهای این تیم، عنوان کرد: هدف این است که بتوانیم از گروه‌مان صعود کنیم و اگر این اتفاق رخ داد، مراحل حذفی به فصل آینده موکول می‌شود که بعد از آن می‌توانیم برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم. درباره میزبانی هم مدیرعامل باشگاه با فدراسیون صحبت کرده بود و ما می‌توانیم میزبانی کنیم و حتی شرایطی فراهم شود که میزبان بازی‌های دو گروه باشیم.

وی افزود: با این حال آنطور که می‌دانم، AFC خواسته بازی‌های هر پنج گروه در یک کشور انجام شود، هر گروه دو زمین تمرین داشته باشد و داوران هر گروه نیز یک زمین تمرین داشته باشند. هر استادیوم باید چهار رختکن مجزا داشته باشد که فکر می‌کنم شرایط سخت باشد. می‌توانیم دو گروه را در اصفهان میزبانی کنیم و اگر فدراسیون بتواند شرایط را فراهم کند، شهرهای دیگر هم گروه‌های دیگر را میزبانی کنند و اگر اتفاقی رخ ندهد، میزبانی به عربستان یا امارات می‌رسد.

دیدار تیم‌های هوادار و سپاهان در جریان هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران از ساعت ۱۵ فردا (جمعه) در تهران برگزار می‌شود.

هم اکنون سپاهان با ۳۲ امتیاز در رتبه سوم است و هوادار با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد.


منبع

درباره ی nasimerooyesh

مطلب پیشنهادی

بمباران بی‌حاصل غزه تکرار یک رویکرد تاریخی ناکام

بمباران بی‌حاصل غزه تکرار یک رویکرد تاریخی ناکام – مشرق نیوز قیمت‌های پیشنهادی امروز قیمت‌های …